akadema sojuszu

  • Rozpoczynający wątek nightmare kszylu
  • Data rozpoczęcia

akademia sojuszu

  • tak, jestem za

    Głosy: 2 8,3%
  • tak ale zmienilbym to.....

    Głosy: 2 8,3%
  • nie mam zdania

    Głosy: 2 8,3%
  • nie

    Głosy: 18 75,0%

  • W sumie głosujących
    24
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Juz we wczesniejszych propozycjach byl poruszany ten temat. Sadze jednak ze nalezy do niego wrocic i sie dobrze zastanowic nad nim.

Mysle ze to dobry pomysl aby zalozyciel danego sojuszu mial mozliwosc powolywania Akademii tegoz sojuszu (nie tylko z nazwy jak dotychczas)

zasady;
-akademie zaklada zalozyciel sojuszu,
-akademia miesci tylu czlonkow co sojusz glowny,
-zalozyciel decyduje ktorzy gracze powinni znajdowac sie w akademii (przyjecie zaproszenia potwierdzone przez zalozyciela-np.sojusz gl lub akademia),
-przenosiny z sojuszu do akademii -ZABLOKOWANE!!!,
-przenosiny z akademii do sojuszu glownego tylko 1 raz!!!,
-akademia nie uczestniczy w wojnach sojuszu glownego,
-akademia nie moze byc atakowana przez przeciwnika sojuszu glownego,
-wprowadzenie funkcji WOJNA (zalozyciel wypowiada),
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: akadema sojuszu

Na nie, z powodu przedostatniego myślnika. Poza tym zakładanie akademii może się odbywać tak jak obecnie, i raczej nikomu to nie przeszkadza.
 

DeletedUser

Guest
Odp: akadema sojuszu

-akademia ma rozwijac i uczyc.
-wojny tylko na zasadzie Akademia kontra Akademia
-wprowadzilbym jeszcze max pkt dla czlonka akademii (30k).
-umozliwi realne kierowanie poczynaniami akademii przez zalozyciela (w tej chwili to tylko umowa ustna)
-w wojnach miedzy sojuszami zdarzaja sie przypadki ze w celu zdobycia miast i poprawienie swojej sytuacjina morzu eleminowani sa czlonkowie akademii (swiat Lambda -morze 62!!!!)-dla zainteresowanych pisac na priv!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: akadema sojuszu

Ech, wprowadzenie takich limitów i ograniczeń spowodowałoby więcej problemów niż pożytku. Sam mam już klika pomysłów, które cwaniaczki wykorzystywaliby podobnie, jak dla przykładu urlop przy budowaniu cudów (podobny poziom absurdu)

Realne kierowanie akademią jest obecnie jak najbardziej możliwe, grunt to odpowiedni ludzie na odpowiednim stanowisku.

Akademia zawsze jest jakimś zapleczem dla sojuszu głównego więc atakowanie jej nie jest niczym nienormalnym.
 

DeletedUser

Guest
Odp: akadema sojuszu

Tak bezsensownego pomysłu już dawno nie słyszałem... Sojusz główny nie może atakować akademii???? Nawet swojej by podbijać nieaktywnych. Dawno się tak nie uśmiałem :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: akadema sojuszu

wiec zamiast tylko krytykowac sam cos zaproponuj.

sadze ze pomysl troszke urozmaici ta gre a takze uchroni rozwijajacych sie graczy przed maniakami szybkiej rozgrywki!!!wielu jest takich ktorzy atakuja slabszych graczy akademii liczac na szybki zysk

pomysl takiej akademi jest duzo lepszy i ciekawszy niz na zasadach jakie panuja teraz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: akadema sojuszu

ja też jestem na nie bo początkujący już mają ułatwienia w postaci morali i się ich po prostu nie opłaca atakować

pomysł aby w akademii mogli być gracze tylko do 30k moim zdaniem jest nie na miejscu bo wprowadza chaos w sojuszach głównych gdzie średnia może wynosić np. 300k a z takiego gracza mającego 30k nie ma w zasadzie pożytku

i trzecia rzecz brak możliwości wypowiadania wojen akademii jest kompletnie nie trafiony delikatnie mówiąc, bo początkujący też muszą się nauczyć bronić i atakować no i początkujący dość szybko się wykruszają a ich miast pasuje przejmować a jak to zrobić jak nie będzie można atakować akademii?

podsumowując głos na nie
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja odrzucona

Propozycja już była w związku z czym ta jest odrzucona.

Temat Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry