Akademia, brak 20 lvl portu uniemozliwia zbadanie Statku kolonizacyjnego

  • Rozpoczynający wątek SIR MIRON
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
jak w temacie
akademia jest na odpowiednim poziomie
surowce sa
a kolona nie mozna zbadac

kichaaaaaaaaaaaa

moze by sie tak ktos z teamu laskawie wypowiedzial bo zaczyna to sie robic troche denerwujace
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
do zbadania statku kolonizacyjnego jak i podboju pkt badawcze nie sa potrzebne
 

DeletedUser

Guest
Zapomłem :) Dawno tego nie badałem.

A, że potrzeba 20lvl portu do badania to też pierwsze słyszę.
Czy coś się zmieniło ?
Określone badania można było robić przy określonych poziomach akademii.
Na badania nie miały nigdy wpływu inne budynki.

Pewnie panie Azzaelu szyderco przeczytałeś to: http://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Statek_kolonizacyjny - a to mówi o budowie jednostki, nie badaniu.

@SIR MIRON - wrzuć screena z widokiem surowców i akademii
 

DeletedUser

Guest
Yoch, Azzael szydercą? Nie żartuj :p
Szyderca by napisał coś takiego :D

Jestem ZDUMIOOOOONY, że gracz o stosunkowo niezłej opinii wśród innych, czyli wyżej podpisany Yoch, nie sięga swą ograniczoną wiedzą grepolisową do tak banalnych tematów jak ten, że od samego początku tej gry punkty badawcze nie były potrzebne do wybadania statku kolonizacyjnego ani podboju. Gracz ten nie śledzi również zmian jakie zachodzą na grepo, gdyż nie wie, że od pewnego czasu do wybadania kolonizatora, czy np. kawalerii, należy miec port na 20/koszary na 10 poziomie. W związku z tym cały obraz Yocha rozpadł mi się przed oczami, a sam gracz sięgnął grepolisowego dna godnego największych nubków.
 

DeletedUser

Guest
Pewnie panie Azzaelu szyderco przeczytałeś to: http://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Statek_kolonizacyjny - a to mówi o budowie jednostki, nie badaniu.

Tak się składa że nie czytałem tego, jednak nie o to chodzi Yoch, po prostu źle mnie zrozumiałeś (czytanie ze zrozumieniem się kłania) .
Więc powtarzam jeszcze raz, aby ZBADAĆ statek kolonizacyjny potrzebny jest port na lvl 20 :)
Mam nadzieję że teraz to w końcu do Ciebie dotrze ;P


PS po tym poście nazwanie mnie szydercą jest uzasadnione ale wcześniej nie
 

DeletedUser

Guest
Kurcze, toś mnie załatwił. Zostałem rutyniarzem ignorantem :)

Zapamiętam spostrzeżenia i zapiszę sobie w notatniku, by ma wiedza grepolisowa znów mogła być niczym nieograniczona i tym samym wznieść się nazat pośród lotną rzeszę progamerów, obalając niezbyt pochlebną opinię o mym dna sięgnięciu.

Kurde ze mnie stara pupcia nie na czasie :/

@Azzael
Czasami mi się zdarza czytanie ze zrozumieniem, ale z tym dotarciem to znacznie rzadziej :)
 

DeletedUser

Guest
Cóż Ci mogę więcej napisać.
Zrozumiałeś przesłanie :D


Co do tematu to jest rozwiązany. A zmiana w sumie logiczna.
 
Do góry