Akademia - demokracja

  • Rozpoczynający wątek gm1223b
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem tej propozycji?


  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam, moja propozycja jest prosta jak drut ;)

Chcę, aby wprowadzono kolejny poziom rozbudowy akademii tak, aby badanie "Demokracja" nie "odejmowała" pkt badawczych.


Dokładnie chodzi o to, że na światach z buntem nie ma badania "Demokracja" a na światach z okupacją jest ono i wymaga pkt badawczych co może prowadzić do tego, iż możemy nie zbadać innego badania.


Świat z buntem - 32 badania

Świat z okupacją - 33 badania

Skoro jest więcej badań, to powinno być też więcej pkt. a nie widzę sensu w budowaniu biblioteki bo mogę to także zrobić na świecie z buntem i nadal będę miał więcej pkt a mniej badań ;/


Jeżeli ktoś nie rozumie postaram się wytłumaczyć to bardziej jaśniej.



PS Można też zrobić tak, aby "Demokracja" nie zabierała pkt badawczych...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akademia - demokracja

to wg nie ma sensu.
Z jakiego powodu demokracja nie miała by zabierać pkt badawczych?
A czemu stary system i Nowy mają mieć różnie?
Nie rozumiem tego.
NIE
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akademia - demokracja

Chodzi mi o bezsens dotyczący tego, że światy z nowym systemem podboju mają tyle samo pkt badawczych, co te stare, i w dodatku te stare mają o jedno badanie więcej! Chodzi mi o zrównanie tego...

To tak samo jakbyś poszedł do sklepu, dostał kartkę co masz kupić, i 20zł, ale druga osoba dostałaby taką samą kartkę lecz o jeden produkt więcej, i także miałaby 20zł
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akademia - demokracja

jestem na nie, to że światy z starym i nowym systemem się różnią to plus, a nie minus gry, a umiejętne wydawanie pkt. nauki na starych systemach pozwala darować sobie stawianie biblioteki, bo na nowych biblioteka jest zupełnie bezużyteczna
 

DeletedUser14494

Guest
Odp: Akademia - demokracja

Swiaty musza się czymś różnić
A demokracja to bonus i nie można porównywać tego do kolona czy podboju
Jeśli ktoś chce mieć w mieście demokrację to musi zrezygnować z innego badania ,więc taki pomysł jest bez sensu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akademia - demokracja

Gladiola zadba, bym w biedronce nie kupił.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akademia - demokracja

Tak.
1 powód: demokracja jest droższa niż podbój.
Lecz trzeba to wprowadzić na poziom wyższy akademi.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Akademia - demokracja

To co badasz a czego nie to Twoja prywatna strategia, poza tym każdy ma prawo wyboru czy chce grac na starym systemie podboju czy na nowym. Propozycja odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry