Akademia

  • Rozpoczynający wątek Frezu
  • Data rozpoczęcia

ANKIETA

  • Dobre

    Głosy: 14 32,6%
  • Marne

    Głosy: 29 67,4%

  • W sumie głosujących
    43
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
A wiec mam taka propozycje żeby w nowo przejętych wioskach kasowały się wszystkie badania w akademii, i nowy właściciel za surowce budował by je odnowa.


Ja osobiscie wolał bym chyba wydać jeszcze raz surowce niż przejmować wioski z niepotrzebnymi umiejętnościami w akademii, wiem ze można zrobić to pkt kultury, ale to strasznie nieopłacalny interes, tak samo jak i budowa akademii.
 

DeletedUser

Guest
jestem na nie... to znacznie spowolni tempo rozwoju, a co za tym idzie i gry...
 

DeletedUser

Guest
tak jak napisali przedmówcy temat już był jestem na nie
 

DeletedUser

Guest
Nie, stracimy surke i czas a tak mamy już badania gotowe w akademii.
 

DeletedUser1094

Guest
Ja bym ten pomysł rozwinął:
Jak przejmujemy nowe miasto to po co nam cokolwiek po starym właścicielu.
Najlepiej jakby budynki się spaliły przy okupacji i nowy władca by sobie wszystko wybudował po swojemu :D
 

Robin65

Zespół Grepolis
Ja bym ten pomysł rozwinął:
Jak przejmujemy nowe miasto to po co nam cokolwiek po starym właścicielu.
Najlepiej jakby budynki się spaliły przy okupacji i nowy władca by sobie wszystko wybudował po swojemu :D

To by się nie opłacało podbijać :) A co do pomysłu to spalenie akademii jest najbardziej zbliżone do realiów
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem nie potrzebne, wolę już mieć zbadane coś niż nic wystarczy nauczyć się używać co wróg zbadał czyli również rozwijamy strategie co do zwycięstw jest porzeban poza tym to gra strategiczna
 

DeletedUser1094

Guest
To by się nie opłacało podbijać :) A co do pomysłu to spalenie akademii jest najbardziej zbliżone do realiów

Niekoniecznie, okupacja to po wyrżnięciu wojskowych zasymilowanie mieszczan, kupców, rzemieślników i różnych takich z ich umiejętnościami i całym inwentarzem :D
 

Robin65

Zespół Grepolis
Ejek wyrwałeś moje słowa z kontekstu jakim była Twoja propozycja zniszczenia całego miasta. A skoro w grze kosztem punktu kultury można zmusić miasto do zapomnienia pewnych umiejętności to niszcząc akademię można by się spodziewać całkowitej amnezji.
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Aby posiadać miasto z wybranymi przez siebie technologiami, można skolonizować puste miejsce na wyspie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry