Akademia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4737
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4737

Guest
Witam nie jestem do końca pewny i moje pytanie brzmi tak czyli
Jeżeli mam akademie na 26 poziomie i mam Falangę zrobioną i jak rozbiorę akademie do poziomu zero czy dalej falanga będzie aktywna.
 

DeletedUser

Guest
Jeśli już burzysz akademie , burz ją do poziomu 1 , wtedy badania na pewno zostaną
 

DeletedUser7672

Guest
Być może zostaną, ale efekt chyba zniknie, bo budynek nie jest/będzie wystarczająco dobrze rozbudowany aby "sięgnąć" to badanie które zostało opracowane.
 

DeletedUser5408

Guest
żeby rozebrać bibliotekę trzeba mieć wolne punkty badawcze, więc na zdrowy rozum z akademią powinno być tak samo, więc nie mógłbyś jej ot tak wyburzyć. Nie jestem pewny, więc niech ktoś potwierdzi
 

DeletedUser

Guest
Burzenie akademii nie ma wpływu na działanie badań.
Można zburzyć akademię do poziomu pierwszego.

Określone badania zostały odkryte, i tak pozostanie nawet po zburzeniu akademii. Nie znikną nie wiadomo gdzie.

Dalej będziesz mógł rekrutować jednostki wymagające zbadania w akademii i dalej będziesz mógł czerpać korzyści z badań dających bonusy miastu lub jednostkom. Co więcej zburzenie akademii z poziomu 30 do 1 da Ci około 80 wolnych mieszkańców.

Jedyne, co może Cię zaskoczyć to ilość pkt badawczych po zburzeniu akademii.
Należy też pamiętać, że organizowanie imprez typu festyn wymaga akademii na poziomie 30.
 
Do góry