Akcja charytatywna

Co sądzisz o tym pomyśle?

  • Za

    Głosy: 33 91,7%
  • Przeciw

    Głosy: 2 5,6%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 1 2,8%

  • W sumie głosujących
    36
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam.

Mam taki nietypowy pomysł, który może okazać się sukcesem. My, czyli gracze kupujemy złoto na którym Wy zarabiacie i mój pomysł jest taki, aby 1 % z tej kwoty której my kupujemy, czyli np. 9,99 (+ Vat) i z tego pobieralibyście 1 % na wybraną akcję charytatywną :) Wasi programiści, graficiarze, informatycy itp. nie stracili by na tym, bo 1 % to mało, a mogli by uszczęśliwić chore dzieci :)

Proszę to potraktować poważnie !

Z poważaniem Maveg :)

P.S.
Jestem nowy i nie wiem jak zrobić ankietę, więc proszę administratorów o zrobienie jej :) Ankieta będzie zawierać "za" "przeciw" i "nie mam zdania"
 

DeletedUser

Guest
jestem za ale czy to możliwe i czy by ktoś na tym nie zarobił na dom z basenem???:confused:
 

DeletedUser

Guest
jestem za.
trzeba okazać trochę współczucia i pomóc.

Ortografia się kłania.
Kamil (yetj)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No i właśnie dlatego proszę zarządców całego Grepolisa aby porozmawiali z kimś poważnym czyli np. TVN nie jesteś sam itp :)
 

DeletedUser

Guest
np. TVN nie jesteś sam itp :)
ale InnoGames jest niemiecką firmą (mimo że pracują w niej ludzie różnej narodowości), poza tym językowych wersji gier (nie tylko Grepolis, ale i innych produktów IG) jest mnóstwo, więc czemu pieniądze od francuzów japończyków i włochów miałyby płynąć do TVN'u?

głos na nie.
 

DeletedUser

Guest
ja to tak wymysiłem na strzała tym niech się zajmą ludzie odpowiedzialni a nie ja :) Ważne aby komuś pomóc głownie o to mi chodzi
 

DeletedUser

Guest
z każdego kraju pieniądze płyną na wybraną fundację działającą w tym kraju
a więc to ma sens głos na tak:)
 

DeletedUser

Guest
No i co na to administratorzy ? N razie jest 19 głosów na tak i idzie w górę więc czekam na opinie innych :)
 

DeletedUser

Guest
Na pewno inno coś sponsoruje jak każda większa firma, zresztą płacą podatki.

Nie chcę spamować ale ktoś kiedyś zrobił stronę na której był zbiór banerów charytatywnych do klikania(takie strony w stronie nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć). Z czasem admin zaniedbał ten projekt a jakiś debil chyba tam jeszcze wrzucił wira i stronka obecnie nie istnieje. Może ktoś z was by założył kiedyś coś podobnego.
 

DeletedUser

Guest
To by się bardzo przydało, słyszałem kiedyś o tym, że w innej grze był ktoś, kto potrzebował bardzo kosztownej operacji, zrobili akcję na forum, zrzucił się gracze, chyba nawet admini coś dali i się udało. To była gra innej firmy, chciałbym coś takiego u nas zobaczyć...
 

DeletedUser

Guest
Administratorzy forum Grepolisa, co o tym sądzicie i czy jakoś to przejdzie ? Czekam na odpowiedź ;)
 

DeletedUser10947

Guest
Według mnie pomysł jest dobry. w końcu 1% to niedużo więc ,,gra'' na tym nie ucierpi. Sam już nie raz uczestniczyłem w zbiórce na WOŚP jako zbierający więc jak najbardziej popieram gdyż pomoc zawsze się przyda
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
o ja na przykład często wysyłam sms-y o treści POMOC itp.
 

DeletedUser77

Guest
To jest dział propozycji dotyczących gry lub forum, a to pomimo iż ma jakiś dobry cel nijak ma się do tego.
W związku z czym temat zamykam.

Kamil (yetj)
 
Status
Zamknięty.
Do góry