[Ulepszenie] Akcja szpiegowska, dodanie czasu przybycia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wporwadzeniem tej propozycji?

  • Tak

    Głosy: 18 81,8%
  • Nie

    Głosy: 3 13,6%
  • Obojętne

    Głosy: 1 4,5%

  • W sumie głosujących
    22

DeletedUser15166

Guest
Proponuję dodać, podczas wysyłania akcji szpiegowskiej, czas przybycia szpiega do konkretnego miasta(podobnie jak w przypadku wysyłania ataków).
Obecnie można to sprawdzić dopiero po jego wysłaniu co utrudnia wysłanie szpiega na konkretną godzinę co do sekundy np. tuż po naszym ataku na jakieś miasto. Zmiana niewielka ale myślę, że będzie dla wszystkich przydatna.
3.jpg
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Akcja szpiegowska, dodanie czasu przybycia

Hmm część osób może wykorzystać to do nękania ludzi szpiegami za 1k ale ogólnie rzecz biorąc propozycja całkiem przydatna i również jestem na TAK
 

DeletedUser16257

Guest
Odp: Akcja szpiegowska, dodanie czasu przybycia

Nie. Umożliwiło by to tworzenie bardzo zgranych akcji przez osobę szpiegującą i jej pomocników, co by skutkowało mniejszymi szansami u osoby szpiegowanej. Obecnie się to w jakimś niedużym przedziale równoważy.
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Akcja szpiegowska, dodanie czasu przybycia

Na nie Akcja 3 osoby chcą podbić 1 miasto nękają go szpiegami bo wiedzą kiedy przyjdą i tak straci w jaskini i jest ok
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Akcja szpiegowska, dodanie czasu przybycia

Nie. Umożliwiło by to tworzenie bardzo zgranych akcji przez osobę szpiegującą i jej pomocników, co by skutkowało mniejszymi szansami u osoby szpiegowanej. Obecnie się to w jakimś niedużym przedziale równoważy.
Nie prawda, wystarczy że zbadasz Kryptografie i będziesz codziennie dawał do jaskini nawet po 1 K.
Im więcej srebra trzymamy w jaskini, tym większe prawdopodobieństwo obrony przed obcym szpiegiem.
(Szpiegowanie)


Co do propozycji, bardzo przydatna, nie wiem dlaczego sam na taki pomysł nie wpadłem.. Na tak
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Akcja szpiegowska, dodanie czasu przybycia

Już jest możliwość słania szpiegów na X godzinę bo wiadomo ile on idzie, zapewne w kreciku jest też o której dojdzie(choć nie mam pewności), to by dodało poprostu coś do gry i nie trzeba by ręcznie przeliczać o której musisz wysłać szpiega, aby wszedł jak chcesz.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Akcja szpiegowska, dodanie czasu przybycia

Ja tutaj nie wiem, dlaczego niektórzy są na nie? Co to zmieni wielkiego? Argumenty przeciwników pomysłu do mnie kompletnie nie trafiają...o jakich zgranych akcjach szpiegowskich Wy piszecie? Wysyłanie szpiegów na konkretną godzinę, przez większą liczbę osób? Jaki miałoby to sens...jak się chce szpiegować dane miasto, to się po prostu wysyła szpiegów, godzina ich dojścia raczej nie ma większego znaczenia. To kolon nie leci, żeby dokładnie go wspierać/klinować.

U mnie taka zmiana większego znaczenia mieć nie będzie miała, bo jakoś nigdy nie puszczam szpiegów na konkretną godzinę. Jak chcę wyczyścić jaskinię, to ją czyszczę, a jak chcę pozostać niezauważony, to staram się posłać dobrze opłaconego szpiega nie przejmując się godziną. Jednak jeśli niektórym to pomoże, to jak najbardziej będę na tak.
 

DeletedUser16257

Guest
Odp: Akcja szpiegowska, dodanie czasu przybycia

Wysyłanie szpiegów na konkretną godzinę, przez większą liczbę osób? Jaki miałoby to sens...
Jaki sens? Srebro stracone na akcji rozłożyło by się na większą liczbę graczy, nie na nas wszystko. Nie wszyscy są od razu doświadczeni kozacy, którzy wszystkiemu radzą samemu.
godzina ich dojścia raczej nie ma większego znaczenia.
Ma znaczenie. Na daną godzinę, nawet sekundę, można posłać bardzo wielu szpiegów przez bardzo dużą liczbę osób, skutkuje to większym powodzeniem "akcji", ograniczony czas [tak jak jest] nie pozwala nam tak "manewrować" przez co dużo ciężej jest skoordynować większą akcję, szczególnie w początkowej "fazie serwera". Akcja ta opiera się na słaniu szpiega nawet po 1k srebra, przez większą liczbę graczy by jak najwięcej oszczędzić. Skąpce istnieją:p
Jak wcześniej napisałem, taka funkcja ułatwiłaby prowadzenie tych akcji z powodzeniem, jeśli tego nie ma [teraz], o takie akcje trudniej, więc osoba szpiegowana ma większe szanse w miarę szybko uzupełniać jaskinię - "bronić się".
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akcja szpiegowska, dodanie czasu przybycia

Jaki sens? Srebro stracone na akcji rozłożyło by się na większą liczbę graczy, nie na nas wszystko. Nie wszyscy są od razu doświadczeni kozacy, którzy wszystkiemu radzą samemu.

Ma znaczenie. Na daną godzinę, nawet sekundę, można posłać bardzo wielu szpiegów przez bardzo dużą liczbę osób, skutkuje to większym powodzeniem "akcji", ograniczony czas [tak jak jest] nie pozwala nam tak "manewrować" przez co dużo ciężej jest skoordynować większą akcję, szczególnie w początkowej "fazie serwera". Akcja ta opiera się na słaniu szpiega nawet po 1k srebra, przez większą liczbę graczy by jak najwięcej oszczędzić. Skąpce istnieją:p
Jak wcześniej napisałem, taka funkcja ułatwiłaby prowadzenie tych akcji z powodzeniem, jeśli tego nie ma [teraz], o takie akcje trudniej, więc osoba szpiegowana ma większe szanse w miarę szybko uzupełniać jaskinię - "bronić się".


Kolega dobrze pisze
Oczywiście sens jest ogromny wysyłanie szpiega na daną godzinę ponieważ jak się robi akcje na cudaka odbijanie to jak wleci takiemu graczowi z 6k szpiegów czy ponad 20k czasami to się koleś przewróci tak mu będzie zamulało a czas przybycia w tym pomoże określając dokładną godzinę przybycia.


oczywiście głos na tak :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Akcja szpiegowska, dodanie czasu przybycia

Nie jest powiedziane, że osoba szpiegowana będzie miała w jaskini tyle srebra za ile łącznie pójdą szpiedzy, część topowych graczy, jak nie większość nie dba o jaskinie jeśli nei jest to potrzebne bo zawsze będą się w stanie obronić a tak włańśie unikają problemu masy szpiegów wysyłanych po 1k :)
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Akcja szpiegowska, dodanie czasu przybycia

Kolega dobrze pisze
Oczywiście sens jest ogromny wysyłanie szpiega na daną godzinę ponieważ jak się robi akcje na cudaka odbijanie to jak wleci takiemu graczowi z 6k szpiegów czy ponad 20k czasami to się koleś przewróci tak mu będzie zamulało a czas przybycia w tym pomoże określając dokładną godzinę przybycia.


oczywiście głos na tak :)

I właśnie z tego powodu na nie, wydaje pieniądze na produkt nie po to, aby nie móc z niego korzystać. Nigdy nie powinno dochodzić do "zamulania" serwera, gra polega na grze, a nie na braku możliwości gry.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Akcja szpiegowska, dodanie czasu przybycia

Mała zmiana a przydatna.
Dlaczego? Każdy sobie może policzyć teraz czas.
A jak system ma mi powiedzieć o której wejdzie,
bez liczenia to tylko ułatwienie.

Jestem na tak :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Akcja szpiegowska, dodanie czasu przybycia

Propozycja została wprowadzona w życie w wersji 2.102 :)
 
Do góry