Akcjum Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
Odp: Akcjum Party

no ale na tym świecie warto też kupic trochę surki i wydac te pare złoty bo chyba szybko ochrona się kończy - dobrze pamiętam?
 

DeletedUser24134

Guest
Odp: Akcjum Party

No ja mam ich tylko 8 czy juz 9 na wyspie - na pewno będę odwiedzany , ba podbity - kwestia czasu

;p


no ale na tym świecie warto też kupic trochę surki i wydac te pare złoty bo chyba szybko ochrona się kończy - dobrze pamiętam?


dokładnie wiec , śmiem twierdzić , że po tej 3 dniowej ochronce można spodziewać się kolonów .
CHYBA , że nie ma tu takich złotników jak wszedzie ;p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Akcjum Party

No ja mam ich tylko 8 czy juz 9 na wyspie - na pewno będę odwiedzany , ba podbity - kwestia czasu

;p





dokładnie wiec , śmiem twierdzić , że po tej 3 dniowej ochronce można spodziewać się kolonów .
CHYBA , że nie ma tu takich złotników jak wszedzie ;p

malo mozliwe, ze nie ma
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Akcjum Party

zastanawia mnie ile osób na tym świecie się ukrywa pod innym nickiem :))) czasami pod nowym nickiem jest ciekawie.
 

DeletedUser14494

Guest
Odp: Akcjum Party

Współczuję wam nie raz przyjdzie wam siedzieć przy kompie do pierwszej w nocy bo jakiśatak leci
 

DeletedUser17666

Guest
Odp: Akcjum Party

zastanawia mnie ile osób na tym świecie się ukrywa pod innym nickiem :))) czasami pod nowym nickiem jest ciekawie.
Ja sobie gram pod innym nickiem :)
Przez te kilka miesięcy sporo się zmieniło w badaniach, plus 6 bogów, ciekawie ciekawie ;)
 
Odp: Akcjum Party

masówki zawsze będę , przecież gdzieś muszą się farmy chować , musza rozwinąć swoją flagę nad miastem , wtedy wiadomo gdzie można kosic surki ;)
 

DeletedUser17666

Guest
Odp: Akcjum Party

Chciałem sobie zobaczyć jak się grepo zmieniło i postanowiłem chwile pograć z dobrym znajomym z aten :D
 

DeletedUser24134

Guest
Odp: Akcjum Party

Uuu ja dopiero teraz zauważyłem ze jest 6 bóstw ;) Hmm musze jeszcze sobie zobaczyc jak flote pozmieniali bo biremki czy ognie maja inne parametry ?

No tak to jest grac po przerwie ;)
 
Do góry