Akcjum Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15508

Guest
Odp: Akcjum Party

To po kiego żeś tyle klikał zamiaast spać ?:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

Wiesz ile kawaleria i katapulty kosztują?! :D
Myślisz, że zbierając surowce co 4h zrobię armię? :D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Akcjum Party

Klikanie możesz odłożyć na dzień a wnocy iśc spać :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

W dzień też klikam...
Spokój mam dopiero około 20 jak wyklikam limit :D
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Akcjum Party

Ja liczę na to że Sisi wyśle mi zapro ^^ na wyspie gdzie jeste Ona
żebym nie musiał jej szukać i zakończyc jej przygode jak zawsze na danym świecie ^^
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif

Wow.. nie wiedziałam, ze pogoniłeś sisi z retimno.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

Nie no nie jestem takim no lifem :D
Spałem dziś całe 3h :D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Akcjum Party

WoW, normalnie jestem pod wrażeniem, nie za dużo?:D
Skoro tak u siebie klikasz, to może i u mnie będziesz bo mi się zwykle nei chce tego robić?:D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Akcjum Party

Zawsze jestem pierwszy. ;)
Wszyscy mnie za to lubią... Z wyjątkiem mojej dziewczyny, jej się to średnio podoba. :rolleyes:

wow Makaron to teraz pojechałeś
jak dobrze rozumiem, to uważasz, że wszyscy - Twoim zdaniem oczywiście - lubią Cię, bo w jakiś dziwnych przedsięwzięciach jesteś jako pierwszy?

wiesz, ja myślałam, że na ogół przyjaciele czy znajomi lubią nas za wielki całokształt, a nie tylko za to, że w jakimś dziwnym podpisie byłeś pierwszy, czy w jakiś dziwnych działaniach byłeś pierwszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

Nie wydaliłbym :(
Ogólnie to jestem slaby więc aktywnością muszę nadrabiać :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

wow Makaron to teraz pojechałeś
jak rozumiem, to uważasz, że wszyscy - Twoim zdaniem oczywiście - lubią Cię, bo jakiś dziwnych przedsięwzięciach jesteś jako pierwszy

wiesz, ja myślałam, że na ogół przyjaciele czy znajomi lubią za wielki całokształt, a nie tylko za to, że w jakimś dziwnym podpisie byłeś pierwszy, czy w jakiś dziwnych działaniach byłeś pierwszy

Jak zwykle przyszła Marta, która nie zna się na żartach i koniec imprezy. :rolleyes:
Martuś weź czasem sobie wolne bo coś pospinana chodzisz, jakieś problemy w życiu prawdziwym? Pomóc Ci w czymś? Potrzebujesz się komuś wygadać bo nikt już nie chce słuchać? W razie czego służę pomocą. ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Akcjum Party

wow Makaron to teraz pojechałeś
jak rozumiem, to uważasz, że wszyscy - Twoim zdaniem oczywiście - lubią Cię, bo jakiś dziwnych przedsięwzięciach jesteś jako pierwszy

wiesz, ja myślałam, że na ogół przyjaciele czy znajomi lubią za wielki całokształt, a nie tylko za to, że w jakimś dziwnym podpisie byłeś pierwszy, czy w jakiś dziwnych działaniach byłeś pierwszy
To był żart z jego strony -.-

Nie wydaliłbym :(
Ogólnie to jestem slaby więc aktywnością muszę nadrabiać :D
Ochh, to muszę sama klikać?:( ehh, nie jesteś pomocny:( to takie smutne:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

No dobra, przekonałaś mnie - podaj dane do swojego konta. :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Akcjum Party

Oki, to się zgadamy jak się już zaloguję:D Dobroduszny Makaroniarzu, klękam przed Tobą za Twą dobroć!:D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Akcjum Party

Niech Ci to Bozia w dzieciach wynagrodzi!
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Akcjum Party

Siemandero :D

Jak tam rozwija się świat z moim ulubionym podbojem? jak dobrze, ze jestem na mega długim urlopie, bo aż mnie korci, żeby tu zagrać, hehe :D

Rozwija się tak samo jak zawsze, szczury zamknięte w jednej beczce drapią który szybciej się wydostanie ;-) a tak ... poza tym ... ciągle te same gęby
smiley_emoticons_lol.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Znaj łaskawą dobroć Jego Makaronowatości. ;)
Ten to umie nawijać makaron na uszy
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Akcjum Party

Makaroniku, ja też sobie tylko żartuję, bo wiem, że tak nie jest jak piszesz, ale to tak zabrzmiało.
Nie jestem pospinana, a nawet jak jestem to na pewno Ty nie byłbyś w stanie mi pomóc bo jesteś jeszcze za mode dziecię i za mało wiesz o życiu, aby o tym pisać :eek:

Dziecino ja do ciebie z dobroci serca z wołaniem o refleksję nad tym co piszesz, a Ty do mnie z armatą. No wiesz co :)
 
Do góry