Akcjum Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22087

Guest
Odp: Akcjum Party

Prawda jest taka że nie ma popytu nie ma podaży - jest popyt jest podaż.

Jak by nie było chętnych na kupowanie to nie było by tego - sami się nakręcamy żeby kupić w grze siłę i władzę. Oczywiście nie każdemu się to udaje.

Ale duża kasa w dobrych rękach to niebezpieczna broń w grepolis

tylko patrzeć jak za kaskę kupisz TOP-1, czy też bycie w dobrym sojuszu

Jak Qatar :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nie nie u mnie ale udało sie odbić :)
------
Zgadza się, złotko na targu jest tylko na becie i u nas

PS. na becie juz wprowadzili event z tymi trackimi podbojami czy jak to tam, pewnie niedługo i w pl będzie :)
\

wbiłem i nie ma ?
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Akcjum Party

Jak Qatar :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

\

wbiłem i nie ma ?



ja mam :D a na dowód mój nick ;)

6xjc8v.jpg
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Akcjum Party

Nieee ja nie chce eventów :( :( :( :( :( :( znowu pełnymi paczkami harpii będą latać.... jak ja tego nienawidzę.... :mad:
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Akcjum Party

jak z jakis rok temu gralam na becie, to co miesiąc rozdawali golda:D
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Akcjum Party

Prawda jest taka że nie ma popytu nie ma podaży - jest popyt jest podaż.

Jak by nie było chętnych na kupowanie to nie było by tego - sami się nakręcamy żeby kupić w grze siłę i władzę. Oczywiście nie każdemu się to udaje.

Ale duża kasa w dobrych rękach to niebezpieczna broń w grepolis

tylko patrzeć jak za kaskę kupisz TOP-1, czy też bycie w dobrym sojuszu

:cool: Maniek sam wiesz że same monety nic nie znaczą... Wpierw trza do ncih dorosnąć, i nauczyć się je wykorzystywać..

A teraz dzięki handlowi monetami nikt nie powinien mieć prawa powiedzieć że to gra dla "złotników" i że ten czy tamten jest lepszy bo złoci!!!
przecież teraz każdy moze iść na nowy serwer i tam tylko zarabiać monety przez pierwsze 2 tyg nim wartość surowca mocno spadnie... BO Skoro na starym sys. podboju mogłem zarobić ~10k monet w 7/14 dni to hm...
owszem nie każdy gra 16h na dobę... ale jedna czwarta czasu niech będzie w uproszczeniu 1/4 zarobku...
4 h dziennie, da nam 2000/3000 monet + więc proszę... spokojnie starczy na dobry start, *bądź na sporo Igrzysk na starszym serwerze*


A dodawać ze jest to testowa wersja handlu ? i ze INNo moze to zmienić? co raczej jest oczywiste skoro im jednak taka wariacja monet będzie an serwerach pływała... mimo wszystko może to zmniejszyć miesięczne rozliczenia ;]

Ale teraz każdy może być złotnikiem, i nie trzeba już do tego zasobnego portfela, ;] nawet gimbaza może teraz być złotnikami :mad::mad::mad:

A top1 zawsze będzie tylko i wyłącznie nagrodą za włożony czas w grę, no chyba ze ktoś chce być w top1 tlyko w pierwszych dnaich serwera, a nie na stałe ;]
Mimo wszystko tutaj największą cenę ma czas!!! Z resztą od zawsze i na zawsze (chyba że wróci era niewolnictwa:eek:) naszym jedynym funduszem jest nasz czas...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

Prawda jest taka że nie ma popytu nie ma podaży - jest popyt jest podaż.

Jak by nie było chętnych na kupowanie to nie było by tego - sami się nakręcamy żeby kupić w grze siłę i władzę. Oczywiście nie każdemu się to udaje.

Ale duża kasa w dobrych rękach to niebezpieczna broń w grepolis

tylko patrzeć jak za kaskę kupisz TOP-1, czy też bycie w dobrym sojuszu

maniek mnie wiecej niz 2000 zlota na swiat nie potrzebne zeby tylko wystarczylo na premke :p
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Akcjum Party

dlugo jeszcze tam bedziecie siedziec ?

Jaki ja tam profesor :p poprostu wolalbym klikac niz placic zlotem :)

Sam nie wiem, generalnie juz się nikomu nie chce i jak wiesz już dawno bym polazł ale mnie lucjan męczy.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Akcjum Party

Hahaha normalnie komedia:d Dobijam juz wszystkie domki do końca, brakuje mi jedynie badań a tu bęc i dostaję dopalacza do senatu - tego jeszcze nie było:D
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Akcjum Party

Hahaha normalnie komedia:d Dobijam juz wszystkie domki do końca, brakuje mi jedynie badań a tu bęc i dostaję dopalacza do senatu - tego jeszcze nie było:D

Ja w ciągu pierwszych 2 dni dociągam magazyn i senat do 22 poziomu i wtedy jakoś to idzie ;d
 
Do góry