Akcjum Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Akcjum startuje już w poniedziałek, więc zapraszam do rozmów i integracji wszystkie osoby, które zamierzają rozpocząć tam grę :)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Akcjum Party

Wolę byc twoim sasiadem;)
I cie odwiedzac:p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Akcjum Party

A, ze tak spytam, ile wy macie osob?
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Akcjum Party

Nie jestesmy masowka wiec mniej od ciebie;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Akcjum Party

Dalej uwazasz, ze my jestesmy masowka? Ehh w takim razie jestes nobem jesli myslisz, ze wszyscy co sie znaja,graja razem i loguja sie razem sa masowka.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

Dalej uwazasz, ze my jestesmy masowka? Ehh w takim razie jestes nobem jesli myslisz, ze wszyscy co sie znaja,graja razem i loguja sie razem sa masowka.
Okaże się na świecie ;)
Ciekawe jakie jeszcze sojusze będą na nowym świecie? Z tego co wiem to ODESSA przyjdzie ;)
londi, jak się będziecie nazywać? :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Akcjum Party

Ktora odessa, bo na kazdym swiecie jest ich pelno xD
Ale w sumie idac ta logika jesli nas patryk nazywa masowka, to i wy taka jestescie;) i wielkie sekrety wnilosci osob:)
Nie wiem jak sie bedziemy nazywac, pewnie WL jak na maratonie xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

Moim zdaniem jest różnica od "masówki" zbieranej wraz ze startem świata ,a graczami którzy już się znają i przychodzą razem grać i dla mnie jest dziwne jak ktoś nazywa taki sojusz masówką ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

Ktora odessa, bo na kazdym swiecie jest ich pelno xD
Ale w sumie idac ta logika jesli nas patryk nazywa masowka, to i wy taka jestescie;) i wielkie sekrety wnilosci osob:)
Nie wiem jak sie bedziemy nazywac, pewnie WL jak na maratonie xD
Nie jesteśmy masówką, przekonasz się na świecie.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Akcjum Party

Dobrze skonczmy ten spor londi;)
Nie jestes masowka pogadam jak swiat bedzie mial chociaz tydzien bo teraz nie ma co
 
Odp: Akcjum Party

hahaha Patryk bardzo pewny siebie jest , mógłbym u bukmachera obstawić ,ze nie utrzyma miasta chociaż dwa tygodnie :D nie żebym się nabijał , ale stwierdzam to na podstawie tego co do tej pory zauważyłem :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

Ktora odessa, bo na kazdym swiecie jest ich pelno xD
Ale w sumie idac ta logika jesli nas patryk nazywa masowka, to i wy taka jestescie;) i wielkie sekrety wnilosci osob:)
Nie wiem jak sie bedziemy nazywac, pewnie WL jak na maratonie xD
Ta z Delf :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

hahaha Patryk bardzo pewny siebie jest , mógłbym u bukmachera obstawić ,ze nie utrzyma miasta chociaż dwa tygodnie :D nie żebym się nabijał , ale stwierdzam to na podstawie tego co do tej pory zauważyłem :)

Wbij na grę to zobaczymy ile ty pograsz :D
 
Do góry