Akcjum Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22282

Guest
Odp: Akcjum Party

Spartakus przykro ze to napisze ale to wyglada jak bys myslal ze ja jestem bogiem... nie bujaj w oblokach 1 to beda zlotnicy i uzaleznieni co graja 24h na dobe....
 
Odp: Akcjum Party

Tia, wbijesz i zmiękniesz jak zobaczysz staty :p 1. patrykmy 2. spartakus.drk itd. Hahaha :)

hahaha chcę to zobaczyc , jeśli po miesiącu któryś z Was będzie TOP 3 w jakimś z rankingów to przeleje wam złoto hahah , normalnie bym postawił pifko , ale niestety , online sie nie napijecie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

Cześć jestem nowy :)

Ale wejdę sam się rozejrzeć:)
 
Odp: Akcjum Party

No właśnie to tylko żarty , czasami bywają może złośliwe , ale tak nie musi tego odbierać ;)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Akcjum Party

pozartowac juz nie mozna ?

Ale wy nie zartujecie ...
Wy na powaznie tylko szydzicie z innych a na swiat nawet nigdy nie zajrzycie ... szukacie tylko jak to kogos zaczepic i klotnie wywolac... to nie zarty lecz celowe dzialanie
 
Odp: Akcjum Party

Ale wy nie zartujecie ...
Wy na powaznie tylko szydzicie z innych a na swiat nawet nigdy nie zajrzycie ... szukacie tylko jak to kogos zaczepic i klotnie wywolac... to nie zarty lecz celowe dzialanie
haha tak to spisek , podstęp przeciwko Tobie haha :D na swiat zajrzę , prędzej czy później , no zobaczymy , nie tylko ode mnie to zależy :)
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Akcjum Party

No to liczymy ,że patrykmy nas zaskoczy i rozgromi świat

Mam takie odczucia że szybciej się rozpadną niż powstaną :) Ale co ja tam wiem, mój staż w grepolis to niecały tydzień ;/
 

DeletedUser23140

Guest
Odp: Akcjum Party

Ale wy nie zartujecie ...
Wy na powaznie tylko szydzicie z innych a na swiat nawet nigdy nie zajrzycie ... szukacie tylko jak to kogos zaczepic i klotnie wywolac... to nie zarty lecz celowe dzialanie

zbyt powaznie podchodzisz do tego , w poniedzialek rusza swiat bedziesz mial okazje sie wykazac i wrzuc na luz bo to tylko gra
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

hahaha chcę to zobaczyc , jeśli po miesiącu któryś z Was będzie TOP 3 w jakimś z rankingów to przeleje wam złoto hahah , normalnie bym postawił pifko , ale niestety , online sie nie napijecie :D

O jakiej sumie złota mówimy?:) Może ja wejdę w zakład:)
 
Do góry