Akcjum Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16352

Guest
Odp: Akcjum Party

Też tak uważam. Chodzi mi o sam fakt, że ktoś może w ogóle pomyśleć o tym, by być zadowolony z atakowania takich graczy. Wychodzi na to, że taka osoba sama nie ma odwagi na atak równych siebie. I to można nazwać "noobem", więc każdy atakuje jak chcę, dla każdego ważne są korzyści...a atak na słabszego to nie powód by być zadowolonym i chwalić się przed wszystkimi.
Przeczytałem Twoje wpisy i widzę że chciałbyś żeby świat był sprawiedliwy i rozumiem to,jednak jest jedno ale to jest gra dlatego nie będzie sprawiedliwie. Osobiście też bym wolał żeby np. nie atakowano mnie w nocy bo noc jest od spania:) Wiem jednak że będę atakowany w nocy i nic z tym nie zrobię,jedyne wyjście nie grać:D
 

DeletedUser24059

Guest
Odp: Akcjum Party

Przeczytałem Twoje wpisy i widzę że chciałbyś żeby świat był sprawiedliwy i rozumiem to,jednak jest jedno ale to jest gra dlatego nie będzie sprawiedliwie. Osobiście też bym wolał żeby np. nie atakowano mnie w nocy bo noc jest od spania:) Wiem jednak że będę atakowany w nocy i nic z tym nie zrobię,jedyne wyjście nie grać:D

Dokładnie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

Jeszcze nie wiem do końca w sumie, póki co obserwuję czy kto wchodzi i staram się ocenić jaki będzie poziom rozgrywki. :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

Jeśli ktoś może niech da mi znać kiedy będzie ekipa kafla startować , bo nie moge z nim kontaktu tera złapać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

Widać ,że dużo ekip wybiera spokojny rozwój na obrzeżach świata ,a szkoda
smiley_emoticons_neutral_new.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

A jaki ma być ? Podejrzewam ,ze niski nie będzie , więc jeśli chciałbyś zagrać na wysokim poziomie to wbijaj ;)

Właśnie obawiam się żeby nie był za wysoki :D
Tyle lat gry za mną, że głupio by było gdybym odpadł w pierwszym tygodniu :D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Akcjum Party

Każdy tak mówi :D
Mało kto potrafi się przyznać, że ma trochę złotka na czarną godzinę. ;)

Ps. Witam wszystkich :)
Nie, że nei mam złota:p Mam i to nawet w miarę ale gram bez niego :p Jedynie jakiś handlarz na pierwsze 2tyg gry, ewentualnie zarządca, ale chodzi mi o skracanie wszystkiego ile i jak popadnie:)

Witaj tak poza tym:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

Ja się właśnie tak samo jak kolega trochę poziomu obawiam ,bo z tym wchodzą pewne konsekwęcje.Czyli na przykład będzie trzeba więcej czasu na to poświęcać a spodziewam się ,że dużo graczy nie gra na jednym świecie.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Akcjum Party

aaa tam , dobrze jak jest wysoki poziom , nie lubię jak jest za łatwo :)
Ja to mam nadzieję, że jak te kilka dni później wejdziemy to w naszej okolicy będzie co bić i nie zostaną same miasta 175, które odpadną po 2 dniach:D
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Akcjum Party

Londi oby ta wasze pewnosc siebie was nie zgubila... najlepsi gracze zawsze sie chowaja i na forum nie pokazuja... dopieoro na świecie wychodza najlepsi i zlotnicy rowniez a ich bedzie cala masa bo zloto jest darmowe na targu
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Akcjum Party

Nikt nie zniknal;) zniknela tylko prezentacja:p
Gracze sa i beda;)
 
Do góry