Akcjum Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15508

Guest
Odp: Akcjum Party

Londi oby ta wasze pewnosc siebie was nie zgubila... najlepsi gracze zawsze sie chowaja i na forum nie pokazuja... dopieoro na świecie wychodza najlepsi i zlotnicy rowniez a ich bedzie cala masa bo zloto jest darmowe na targu

Dlaczego pewnośc siebie ma mnie zgubić? po prostu będe grać jak najlepiej potrafię, tak samo jak ludzie z sojuszu.
 

DeletedUser22901

Guest
Odp: Akcjum Party

Okaże się na świecie ;)
Ciekawe jakie jeszcze sojusze będą na nowym świecie? Z tego co wiem to ODESSA przyjdzie ;)
londi, jak się będziecie nazywać? :)

Nie wiem kto tam idzie ale jak beda takie same jak na maratonie to gra sie skonczy po kilku miesiacach :/ :)
Pozdrawiam i zycze milej gry :)
 

DeletedUser17615

Guest
Odp: Akcjum Party

Nie wiem kto tam idzie ale jak beda takie same jak na maratonie to gra sie skonczy po kilku miesiacach :/ :)
Pozdrawiam i zycze milej gry :)


Na pewno tak nie będzie bo oprócz sojuszy z Maratonu idą jeszcze 2 silne z innych Światów ;) obstawiam mucenie się pomiędzy 5-6 sojuszami.

Albo powstanie jakiś fajny z zbieraniny i będzie dominował ;)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Akcjum Party

Londi sie tak cieszy , chwali i napala na granie a po dwoch miesiacach nagle zniknie;)

Wiem jak to jest;)
 

DeletedUser22901

Guest
Odp: Akcjum Party

Na pewno tak nie będzie bo oprócz sojuszy z Maratonu idą jeszcze 2 silne z innych Światów ;) obstawiam mucenie się pomiędzy 5-6 sojuszami.

Albo powstanie jakiś fajny z zbieraniny i będzie dominował ;)

Mozliwe hehe ale na maratonie bylo 8vs1 zeby na nowym tak nie bylo xd
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Akcjum Party

Uważasz, że zaraz odpadnę? Jedyne miasto podbito mi tylko na NY chyba, czyli wieki i światy temu.
 

DeletedUser17615

Guest
Odp: Akcjum Party

A tam się napinacie ;)

Obyście byli tak dobrzy w grze jak potraficie sobie dokuczać :p
 

DeletedUser24059

Guest
Odp: Akcjum Party

Właśnie obawiam się żeby nie był za wysoki :D
Tyle lat gry za mną, że głupio by było gdybym odpadł w pierwszym tygodniu :D

Makaronie nie sądzę żebyś ty odpadł po tygodniu :D . Nawet jak byś nie grał 5 lat to i tak byś wymiatał :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

Uważasz, że zaraz odpadnę? Jedyne miasto podbito mi tylko na NY chyba, czyli wieki i światy temu.


Nie jestem pewny , Ale chyba kojarze twój nick z NY , Jeśli tak i byłaś w sojuszu IMPERIUM lub coś takiego to napewno ci tam miasto zabrałem XD Ale mogłem się pomylić XD
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Akcjum Party

kurde, nie kłócić się tu ;p i londi i patryk- oboje są słabi. Azir Imperator jest najlepszy i pogodzone :p
 
Do góry