Akcjum Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

hmm pokaż mi kolego, w którym miejscu ja się go o nick pytam. zapytałem tylko czemu tego nie zrobił (nie interere mnie to). po co się napinać ja też mogę powiedzieć, że z 8 na mojej wyspie ze SPQR też sie nie wykazało siłą bojową :)

Ależ ja się nie napinam, wiem że gra u was sporo bardzo dobrych graczy, ale widzę, że zdarzyło wam się brać też słabszych z łapanki :eek:
Taka informacja ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

Witam Panowie/Panie ;) Poszukuję współtowarzyszy broni w okolicach mórz 54/55 :p Poza tym zawsze milej gra się z kimś niż samemu!

Bądźcie pozdrowieni! :D

Z poważaniem
Wasza Diabliczka
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

Ależ ja się nie napinam, wiem że gra u was sporo bardzo dobrych graczy, ale widzę, że zdarzyło wam się brać też słabszych z łapanki :eek:
Taka informacja ;)

sam jestem z pierwszej łapanki, jedni są lepsi drudzy gorsi. dwóch rzeczy się nie oszuka czasu i $
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Akcjum Party

Już zgarnąłem 10k łupu po pierwszej wyprawie :eek:

Kto taki hojny ? hehe

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Wiem, ale ciężko to zrobić jeżeli ta piękna i cudowna aplikacja grepolis co 3min wyrzuca do ekranu głównego:)
A jak wejdziesz na targ przenosisz sie w przepiękny zawieszony obraz który możesz podziwiać do bólu.
Apka tragedia... Ale może jakoś dam rade do polowy lutego az mi lapek wróci :)

mozesz grac przez przeglądarkę na toolboxie:)
Masz ten plus, że wgl CI się włącza:D u mnie na telefonie widze tylko brązowe kwadraciki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

na monetki jest szmalcung :p a na telefon już nie ;) mi tam śmiga, ale nienawidze grać przez appke
 

DeletedUser6630

Guest
Odp: Akcjum Party

no i co dzieję się coś na tym nowym świecie ?
 
Odp: Akcjum Party

hehehe , na początku biremy jak złoto , bo wielu leci w offa zamiast ognie i sojusz co ma sporo birem często łatwo zdobywa miasta :p zamiast niszczyć okupke lepiej zachować wojo i odbić je np jutro :D
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Akcjum Party

Kolon odbity, ale koledze nie szkoda kasy an złoto to zaraz może być kolejny ;/
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Akcjum Party

Nie wiem kto atakuje i kogo, ale brońcie się - lub atakujcie :)

Ja w końcu zarobiłam kilka punktów, powoli się kończą ochronki u ludzi na mojej wyspie i u mnie się skończyła.
Wizytę już miałam i czyszczenie jaskini - milutko - wreszcie coś się dzieje :)
 
Do góry