Akimichi

  • Rozpoczynający wątek Chouji
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Siemano ;-)

Serdecznie zapraszam każdego z osobna do sojuszu Akimichi.

(...)Witaj wędrowcze chcesz się napić w dobrym towarzystwie to dobrze trafiłeś tylko musisz się wkupić i dobrze obstawić
Oto przystań u brzegów wzburzonego morza, oto bezpieczny ląd
Oto mury warowne stworzone rękoma niewolników areny których siła tkwi
W przyjaźni i braterstwie
W oddaniu i honorze
oraz doświadczeniu w walce...
Wstępując tu, godzisz się na zasady, które stworzyły to plemię
Godzisz się walczyć za nią
Godzisz się być jednym z Nas
A to zobowiązuje...
Witaj wśród nas i walcz...(..)


"To nie dobry klan czyni dobrych graczy
Tylko dobrzy gracze czynią dobry klan"


REGULAMIN:
§1-Każdy członek sojuszu dostaje od razu po wstąpieniu rangę przynależna do ilości jego punktów,a także możliwość zapraszania innych graczy.W związku z tym każdy kto ma zamiar kogoś zaprosić jest zoobowiązany poinformować mnie o tym na prywatnej wiadomości w której proszony jest o napisanie jak nazywa się ta osoba i ile ma pkt.
§2-Każdy z uczestników zoobowiązany jest chociaz raz na tydzień przeglądać tematy na forum sojuszu.
§3-Każdy członek sojuszu ma obowiązek zgłosić powód odejścia do mnie i tylko do mnie.W innym wypadku zostaje przypisany do tzw."czarnej listy".
(powód odejścia zgłaszają tylko osoby co mają zamiar odejść lub odeszli już.)
§4-W sojuszu Akimich obowiązuje zasada"Jeden za wszystkich,Wszyscy za jednego."-Gdy jeden z nas ma problem z uciążliwymi natretami,cały sojusz ma obowiązek udzielić wsparcia koledze.(nie tyczy się osób którzy są z innej wyspy niż pokrzywdzony.)
§5-Każdą nie obecność zgłaszamy na forum sojuszu w odpowiednim dziale.
§6-Nie atakujemy się nawzajem.
§7-Za złamanie regulaminu grozi kara związana z wydaleniem sojuszu.


Posiadamy Umowny sojusz z:
Fate Of Hellas,
AnGeLS.
Posiadamy Umowny sojusz z:
Fate Of Hellas,
AnGeLS.


Podania o przyjęcie składamy do Chouji lub Grekg.
Copyright © Chouji.


Na dzień dzisiejszy tj.21/7/2010r. sojusz zajmuje 265 miejsce w rankingu z ilością pkt.5664,oraz
76 miejsce w rankingu sojuszy morskich z ilością pkt.3372.


A teraz możecie oceniać ;D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jestem z tego sojuszu i naprawdę go polecam !

Miła atmosfera,duzo konkursów ogranizowanych na forum sojuszu przez założyciela,tematy z humorem, i takie inne tere fere :D

A za prezentacje oczywiście daje 5/5*

*Nie chodzi o to że jestem z tego sojuszu to daje taka ocene , ale o to że ja osobiście nie lubię prezentacji kolorowych tylko takie gdzie jest wszystko najważniejsze czarno na białym.




@dopisze tutaj za kolege z sojuszu który dostał bana na forum za nieodpowiedni temat...

Na dzień dzisiejszy tj.23/7/2010r. sojusz zajmuje 240 miejsce w rankingu z ilością pkt.7834,oraz 1 miejsce w rankingu sojuszy morskich z ilością pkt.3423.

http://img44.imageshack.us/i/beztytuutm.png/

Sorki że post pod postem ale ;D

Na dzień dzisiejszy , tj.26/7/2010r. liczba członków w sojuszu wynosi 14 ,
posiadamy 214 miejsce w rankingu sojuszy,75miejsce w rankingu sojuszy na morzu 55 i 3 miejsce w rankingu sojuszy morskich na morzu 65.
(więcej mformacji jest mi nieznane.)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Proszę moderatora o usunięcie tematu.
Powód : Sojusz w najbliższym czasie zostanie usunięty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry