[Nowość] Akropolis

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13276
  • Data rozpoczęcia

Głosujcie

  • Za

    Głosy: 5 26,3%
  • Przeciw

    Głosy: 14 73,7%
  • Obojętnie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    19

DeletedUser13276

Guest
Akropol -( budynek ) było by schronienie dla jednostek ofensywny jednostki defensywne by broniły miasta

200 jednostek można ukryć , te jednostki by nie zostały zniszczone przy ataku po przez innego gracza statki zostają normalnie w porcie

Poziom akropolis lvl 25
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Akropolis

Chodzi ci o ląd ? czy morskie też ?

To coś typu "schowek"
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser23887

Guest
Odp: Akropolis

Przecież z tej propozycji nic nie można wywnioskować. Chodzi o budynek, badanie? Jakaś pojemność max? Wymagania? Wysilcie się chociaż ze szczegółami jak wychodzicie z propozycją.
Poza tym chowanie offa? Serio? To może od razu blokowanie miasta przed atakami na czas jak wychodzimy z gry. No proszę was:eek:
 

DeletedUser13276

Guest
Odp: Akropolis

Przecież z tej propozycji nic nie można wywnioskować. Chodzi o budynek, badanie? Jakaś pojemność max? Wymagania? Wysilcie się chociaż ze szczegółami jak wychodzicie z propozycją.
Poza tym chowanie offa? Serio? To może od razu blokowanie miasta przed atakami na czas jak wychodzimy z gry. No proszę was:eek:

a co nie wiesz że takie coś było jak akropolis ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akropolis

można chować ofensywne jednostki a jednostki defensywne mocniej bronią miasta

A ty chyba nie zrozumiałeś pytania / czy już nie ma jednostek morskich.
Dla mnie chowanie całego offa to absurd raczej..
Jedynie małą część jak 300-400 w przeliczeniu na ludzi nie na jednostki.
 

DeletedUser13276

Guest
Odp: Akropolis

ups nazwę pomyliłem miało być akropol :D
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Akropolis

A gdzie to bylo juz w grepolis?
Ja nic nie pamietam takiego.
I nie podoba mi sie to bo zniweluje to ubicie offa komus,a to cieszy jak sie sciagnie komus ognie czy offa:)
 

DeletedUser13276

Guest
Odp: Akropolis

nic się nie dzieje w tej grze tylko nowe światy otwierają i już żadnych nowych jednostek bogów itd gra stoi w jednym miejscu skupia się na otwieraniu nowych światów jedynie co dodano to bohaterowie i już :D
 

DeletedUser23887

Guest
Odp: Akropolis

nic się nie dzieje w tej grze tylko nowe światy otwierają i już żadnych nowych jednostek bogów itd gra stoi w jednym miejscu skupia się na otwieraniu nowych światów jedynie co dodano to bohaterowie i już :D

Przecież o to chodzi w tej grze, jedne światy się kończą inne zaczynają. Nikt nie lubi fajerwerków i każdy oczekuje tego do czego jest przyzwyczajony (oczywiście nie dotyczy gimnazjum).
A Ty jako autor propozycji może w końcu zaczniesz czytać własny temat i odpowiesz na zadane pytania?
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Akropolis

nic się nie dzieje w tej grze tylko nowe światy otwierają i już żadnych nowych jednostek bogów itd gra stoi w jednym miejscu skupia się na otwieraniu nowych światów jedynie co dodano to bohaterowie i już :D
Jak dla mnie i tak juz jest za duzo dodane wszystkiego do tej gry.
Swoj glos oddalem na Przeciw :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Akropolis

Akropol chyba pełnił trochę inne funkcje, co by w nim wojsko chować:)
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Akropolis

Ja bym proponował dodać jeszcze automatyczne kliny i cofki, jako dodatkowe opcje na poziomie 99...a tak na serio, to beznadziejna propozycja. Jak nie dajesz rady, to idź na wolniejszy świat, graj na obrzeżach, albo w ogóle na hiperboreę idź, a w ostateczności zostaje ci zmiana gry na inną.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akropolis

Co by nie było na nie

jakim trzeba być noobem żeby taki pomysł zaproponować ?

zniszczyli Ci offa to już Twój problem było temu jakoś zaradzić a nie beznadziejne pomysły dawać
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Akropolis

Co by nie było na nie

jakim trzeba być noobem żeby taki pomysł zaproponować ?

zniszczyli Ci offa to już Twój problem było temu jakoś zaradzić a nie beznadziejne pomysły dawać

Każdy ma prawo przedstawić swój pomysł. Nie ma w tym nic złego.
Jak większość, uważam jednak że byłoby to pozbawienie jednego z ważnych elementów gry i jednocześnie zbyt duża pomoc dla graczy defensywnych.
Głosuje na nie.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Akropolis

Shannqa pisała o grze, a nie o rzeczywistości :)

W rzeczywistości Akropol często stanowił część systemu obrony miasta, ale też nie zawsze pełnił tę funkcję...jak dla mnie sam pomysł wprowadzenia takiego budynku nie jest zły, bo miał on przecież spore znaczenie w starożytnej Grecji. Na przestrzeni tysięcy lat funkcja Akropolu zmieniała się wielokrotnie, także zakres możliwości potencjalnych funkcji jest spory. Jednak na pewno nie można się zgodzić z propozycją, aby było to miejsce "chowania" wojska...bo co to za wojsko, które jest w mieście, a nie walczy, tylko się chowa?


PS:
Tak zupełnie OT, to ten "planer", to nie wiem, skąd Wam się wziął, skoro słowo nie występuje w SJP nawet...
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Akropolis

Moim zdaniem to dobry pomysł.Nie rozumiem czemu większość jest na nie.
 
Do góry