Aktualizacja, pasek menu - ankieta.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10899
  • Data rozpoczęcia

Podoba Ci się stare czy nowe menu?


  • W sumie głosujących
    134

DeletedUser14166

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

a mi tam się podoba, troche nie tak że premium jest na środku ale ogólnie jest fajne i mi się podoba. (chyba jako jedyny na TAK :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

Ja rozumiem że Innogames wie skąd i zależy im na przypływach, ale te premium na środku jest przesadzony. Jeżeli tak bardzo chcą go podkreślić to niech pogrubią albo pozłocą go na starym menu. Nowy jest beznadziejny, tym bardziej dla osób korzystających z niewielkich wyświetlaczy.

Liczę że zespół jednak doceni wybór swoich klientów.

Pozdrawiam
 

DeletedUser7343

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

Nieczytelne,tu nie potrzeba oprawki graficznej,tylko tak jak było - normalne nazwy jedna obok drugiej.Ponadto przestrzeń na dole powinna być wolna,po lewej jak najbardziej pasuje.

Jedyny plus jaki można znaleźć to że na urządzeniach przenośnych z dotykowym ekranem łatwiej będzie się klikało,ale większość osób i tak ma za słaby sprzęt żeby odpalać zwykłą wersję i mają mobilną,a to i tak jest gra na przeglądarkę a nie na telefon.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

jestem stanowczo na nie , wole stare meni , chyba ze ten pasek bedzie o 1/4 chociaz mniejszy a nie dla slepego, masakra
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

Jeżeli administracji gry zależy na tym przycisku "premium" niech go zachowają, ale na Boga przesuńcie ten pasek w lewą część jak było.nieczytelne, niepraktyczne i ciągle zasłonięte przez okienka do farmienia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

bubel, kicha, ktoś się nudzi i wymyśla. Mam monitor 23 cale i to mi nie przeszkadza ale posłuchajcie ludzi którzy grają na 10 calach

Premium powinno być na całym ekranie Może z boku kawałek wyspy która interesuje gracza:)) Jak chce znaleźć inną wyspę to niech przewija i po trzech dniach może się uda:)))))))))) . Gra jest dla supportu nie dla nas.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

nie wszyscy grają na 40 calowych monitorach!!! wiekszosc gra na laptopach ,zobaczcie jak to wygląda na laptopie 15" to horror
Pozdrowienia od użytkowniczki netbooka 11 cali :)
Może zmiany które naniosłem w paincie pomogą programistą przejrzeć na oczy i zrozumią czego oczekują gracze. Tym razem napracowałem się w gescie solidarnosci i czynie społecznym ale to juz ostatni raz z Mojej strony.. :)





1 Mini Mapa
2 Reszta Miniaturek i odnosników do polozenia na mapie
3 Podgląd raportów
4 Menu treba dostosować do górnej przestrzeni
5 Współrzędne wyswietlania się podgladów, przenieśc do lewej strony, tak aby odsłonic jak najwięcej widoku wysp.

Nowy pasek menu zajmuje u mnie 1/4 mapy. Dlatego też Twoja propozycja nie byłaby dla mnie rozwiązaniem - menu po prostu nie zmieściłoby się na górze. Jedyną opcją byłoby przeniesienie go na prawo lub lewo, zwłaszcza, że coraz więcej osób korzysta z panoramicznych ekranów.

Tak to wygląda u mnie. Po otworzeniu jakiegokolwiek okienka nie widać menu.

seriouslyu.png


yepj.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

Ja głosuję za przywróceniem starego. Nowe menu jest ruchome więc podczas logowania się do gry z komórki mam niesamowite problemy żeby cokolwiek zrobić.
Jakby było nieruchome i pozostawało na dole strony nie byłabym znów w stanie zobaczyć całej wyspy.

Stare menu było zdecydowanie lepsze.
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

Shannqa w Twoim przypadku występuje błąd skali, gdybym Ja przyblizył obraz miałbym podobnie..sugeruje Ci oddalić obraz tak abyś widziała pasek.
Pozatym przeniesienie go na górę przez programistów będzie wiazało się ze zmianą jego wielkości i lepszym rozpisaniem tego "panelu" więc jego kaształ zapewne się zmieni się gdy programiści go dostosują.


Zaznaczyłbym w ankiecie że jestem na Tak dla nowego Menu ale po zmianach.
Od tego są beta testy aby to zrobić dobrze..
:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16342

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

Wiele z nas mówi, że pasek stary był lepszy, nie każdy uzasadnia dlaczego... Bo tak? Nie ma takiej odpowiedzi!
Mi też się napoczątku nie podobał owy pasek, ale się przyzwyczaiłem i znalazłem w nim wiele zastosowań, które są zaletami i których jest więcej niż wad.
Pasek jest na dole, widać wszystko z boku, bo u dołu i tak nie każdy patrzył, wg mnie, mimo że zajmuje dużo miejsca u dołu ekranu, to powiększa pole widzenia.
Są tu mądrzy ludzie, większość to wspaniali wojownicy, niektórzy to doskonali stratedzy.
Zmiana zapadła i nie powinna być zmieniana, bo gra jest, co prawda, robiona dla nas, ale Team nie może zmieniać każdej rzeczy na życzenie, ponieważ Userzy będą w końcu chcieli zmienić wszystko, a nie po to były zmiany, by je z powrotem cofać.
Rozważcie me słowa, może i nieliczni, co je przeczytali.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

. Gra jest dla supportu nie dla nas.
To właśnie zaprzeczały moje powyższe słowa.
 

DeletedUser7343

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

Zmiana zapadła i nie powinna być zmieniana, bo gra jest, co prawda, robiona dla nas, ale Team nie może zmieniać każdej rzeczy na życzenie, ponieważ Userzy będą w końcu chcieli zmienić wszystko, a nie po to były zmiany, by je z powrotem cofać.

Bzdura,zaprzeczasz sam sobie.Skoro gra jest dla nas - graczy - to powinna być robiona tak,aby było jak największe zadowolenie.
Większe zadowolenie = więcej graczy,większe chęci do gry,lepsze zdanie o grze,słowem motywacja
Większa motywacja = więcej rywalizacji
Więcej rywalizacji = więcej premium,grubszy portfel Inno

Wiadomo że chodzi im o to ostatnie,więc jeśli umieją myśleć to wezmą pod uwagę to czego chcą gracze.A wracając jeszcze do Twoich słów - zmiana zapadła nie po to żeby ją cofać.Ciekawe,ktoś pytał nas - graczy - czy chcemy w ogóle takie zmiany? Jeżeli tak to ktoś mnie ominął.Po to są dyskusje ,żeby eliminować zbędne "usprawnienia".

Z tego co tu widać i co ktoś wcześniej mówił,jest znaczny sprzeciw przeciwko tej aktualizacji,a przynajmniej co do paska.Nie jest tak bez powodu.Nie ma sensu zmieniać tego co jest dobre.Ja nie rozumiem po co to,żeby było że gra jest świeża czy coś? najpierw YouTube,potem demoty teraz tutaj.Wszędzie zmieniają się interfejsy z dobrych na chłam.
 

DeletedUser7343

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

Może ci co chcą stary pasek będą płacić miesięcznie po 100 złota?
Od razu przejdzie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

Narzędzie do rez. super;) Ale nowe menu to totalny szajs:( zasłania ekran i jeszcze bardziej zamula gp które i tak czasami chodzi tragicznie...
 
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

Nie wiem czy ktoś o tym już pisał, ale proponuję rozważenie możliwości ukrywania dolnego paska. Sam pomysł z nowym wyglądem nie jest zły, tylko sam pasek zajmuje za dużo miejsca. Mając możliwość ukrycia paska każdy będzie mógł wrócić do niego w miarę potrzeb.
Pozdrawiam
 

DeletedUser15584

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

stare było o wiele lepsze!
 

DeletedUser12612

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

stare jest najlepsze, nowe tylko pogarsza dostęp do "PODGLĄDU MIASTA"
Jedynie co mi się w tym podoba to ułatwione "REZERWACJE" nic innego moim zdaniem powinno być stare :)
 

DeletedUser15584

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

polać mu bo dobrze gada:p popieram w 100% stare mi nie przeszkadzalo a to mi jakos nie leży
 
Do góry