Aktualizacja, pasek menu - ankieta.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10899
  • Data rozpoczęcia

Podoba Ci się stare czy nowe menu?


  • W sumie głosujących
    134

DeletedUser10899

Guest
Drodzy Gracze,

Ponieważ na forum pojawiło się wiele postów/tematów dotyczących paska menu wprowadzonego w dzisiejszej aktualizacji, zapraszam do dyskusji na ten temat w tym miejscu.

Zamieszczam tu ankietę w której możecie zagłosować czy jesteście za pozostawieniem wprowadzonej zmiany, czy wolelibyście stare menu.

Wyniki ankiety zostaną przez nas przedstawione InnoGames, dlatego warto oddać swój głos aby także i oni mogli poznać wasze zdanie.

Pozdrawiam i zapraszam dyskusji,
Red Slayer
Grepolis Team
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

Otwieranie podglądu miasta jest take łatwe, wygodne i intuicyjne. Jeszcze nigdy nie było tak wspaniale. Taka wielka, wyraźna ikona na środku pozwalająca na włączenie tego co najważniejsze, czyli miasta oczywiście. Dziękuje jest super.
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

stary pasek był lepszy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

hehe do jakiej dyskusji wprowadziliście zmiany i one już zostaną ... jak zwykle
ankieta oczywiście że zagłosowałem na nie tak samo jak w ankiecie o przejściu na 2.0 (którą do dzisiaj uważam za zwykły wałek )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

Administracja nie ma wpływu na wprowadzenie zmiany, wszystko zależy od inno w Niemczech i to oni decydują, kiedy spojrzysz kto głosował to zobaczysz jakie stanowisko w tej sprawie mają osoby z polskiego supportu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

Administracja nie ma wpływu na wprowadzenie zmiany, wszystko zależy od inno w Niemczech i to oni decydują, kiedy spojrzysz kto głosował to zobaczysz jakie stanowisko w tej sprawie mają osoby z polskiego supportu.
to po co ta ankieta ? tak wiem żeby przedstawić szefom inno .... ale oni i tak tych zmian nie cofną bo ktoś wziął kasę za kolejnego bubla w tej grze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6643

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

Ale z tym dużym 'premium' to trochę przesadzili :) Każdy kto chce grać na premce to i tak zakupi złoto. :>
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

nie wszyscy grają na 40 calowych monitorach!!! wiekszosc gra na laptopach ,zobaczcie jak to wygląda na laptopie 15" to horror
po lewej mapa z premium, na dole wielki pasek opcji, a poprawej worek z prezentami i okno z jednostkami, nie można się nawet swobodnie poruszać po mapie świata bo jest wszystkiego naćkane..

..mam pomysł.. weżcie jeszcze po środku ekranu wstawcie jakąś reklame karmy dla psó albo czego innego i będzie wtedy komplecik....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

stare ustawienia były lepsze
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

Wiec jeśli wy nie macie na to wpływu to szwabiki sie nie obłowią za bardzo kaską jak ludzie zrezygnują.
Bez sensu jest dawać ankiete jak nie macie na nic wpływu.
To tak samo jak za PO można głosować ale kandydat i tak jest jeden.

Adam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

Wiec jeśli wy nie macie na to wpływu to szwabiki sie nie obłowią za bardzo kaską jak ludzie zrezygnują.
Bez sensu jest dawać ankiete jak nie macie na nic wpływu.
To tak samo jak za PO można głosować ale kandydat i tak jest jeden.

Adam

Przyjacielu, jeśli się ktoś nie liczy z potrzebami rynku to wcześniej czy później tak czy tak umoczy. Właśnie po to jest ta ankieta aby dać sygnał, że coś jest źle.

Oczywiście najłatwiej powiedzieć, że coś nie ma sensu zamiast spróbować wpłynąć na kogoś kto faktycznie ma decydujący głos. Nie wydaje mi się również żeby, jak ich określiłeś, "szwabiki" zatrzymywali Cię siłą przy grepo, jeśli się nie podoba i nie wierzysz w zmianę zawsze możesz zrezygnować z gry.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

Nie chodzi ze nie wierze ale czy czytałeś wpis moderatora na poprzednich postach?
To on napisał że nic nie może zrobić.
Chyba w takim wypadku jest różnica??

Adam

cytat moderatora forum:

Odp: Aktualizacja, pasek menu.



Administracja nie ma wpływu na wprowadzenie zmiany, wszystko zależy od inno w Niemczech i to oni decydują, kiedy spojrzysz kto głosował to zobaczysz jakie stanowisko w tej sprawie mają osoby z polskiego supportu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

Ale chyba powinni coś zrobić jesli sie naprawde nikomu nie podoba własnie gadałem ze znajomymi którzy grają na światowym serwerze im też sie to nie podoba ich forum wygląda jak teraz nasze :)
 

DeletedUser6643

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

My jedynie co to możemy wysyłać wiadomości masowe do naszego sojuszu w grze z linkiem do tej ankiety, i aby każdy gracz zagłosował :) Najlepiej na NIE, bo z tym paskiem nie da się normalnie grać ;3
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

Ten pasek na dole nawet nie pasuje do reszty , jest wywalony w kosmos. Popatrzcie na ten pasek i na menu po lewej czy po prawej stronie.


Adam
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu - ankieta.

Może zmiany które naniosłem w paincie pomogą programistą przejrzeć na oczy i zrozumią czego oczekują gracze. Tym razem napracowałem się w gescie solidarnosci i czynie społecznym ale to juz ostatni raz z Mojej strony.. :)





1 Mini Mapa
2 Reszta Miniaturek i odnosników do polozenia na mapie
3 Podgląd raportów
4 Menu treba dostosować do górnej przestrzeni
5 Współrzędne wyswietlania się podgladów, przenieśc do lewej strony, tak aby odsłonic jak najwięcej widoku wysp.
 

DeletedUser16367

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

Nowy pasek tylko przeszkadza w grze. Jestem na nie.
 

DeletedUser12035

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

Stary byl lepszy i wygodniejszy w obsludze, widac z reszta w ankiecie wyraznie co gracze woleli / wola :)
 
Do góry