Aktualizacja, pasek menu - ankieta.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10899
  • Data rozpoczęcia

Podoba Ci się stare czy nowe menu?


  • W sumie głosujących
    134

DeletedUser

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

Te jest bardziej przejrzyste, tylko z premium przesadzili.
Jestem za pozostawieniem nowego.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

Witam

To co jako jedyne przypadło mi do gustu to oczywiście rezerwacje, i tylko ta zmiana w ostatniej aktualizacji, która ułatwia graczom grę.....
Reszta, to dramat.... Odechciewa się grać !!

Pasek na dole to niewypał, za kazdym razem kiedy chce sie gdzieś wejść, forum, wiadomosci, ranking, czy nawet premium tak pięknie teraz widoczne ;/, trzeba zamykac lub minimalizować poprzednie strony......choc lepiej w zasadzie od razu zamykać, bo przecież zminimalizowane strony też sa przytulone do w/w paska menu....

Wcześniej było czytelnie,
kiedy miałam otwarty podgląd miasta widziałam również wpadający raport, wiadomość czy wpis na forum , bo te dwa pierwsze często nie pokazuja sie w powiadomieniach po prawo.... Kompletna porazka !!
Jak już wspomnieli moi przedmówcy, większość z nas gra na laptopach, a po ostatniej aktualizacji po prostu na laptopach grac sie nie da
......Skoro już tak Twórcy chcieli koniecznie zrobić więcej miejsca po lewej stronie monitora, to wystarczyło wprowadzić taka sama opcje, jak po prawej stronie wzgledem menu zaklęć, po prostu mozliwość ukrycia-zwinięcia menu, ewentualnie dodać jak obecnie ilość wpisów obok forum, czy wiadomości.......a jak juz tak konieczne jest uwidocznienie symbolu premium, to można je było umieścić w lewym dolnym rogu, gdzie nikomu by nie przeszkadzała.......i wszyscy byliby zadowoleni........

Aktualizacje maja zachecać do dalszej gry, a nie utrudniać grę i zniechęceć większość tak i nowych jak i starych graczy, również tych, którzy nie tylko serce od lat, ale i sporo pieniędzy miesięcznie wkładają w premium

JESTEM STANOWCZO ZA POWROTEM STAREGO PASKA MENU !!!

PS. POZDRAWIAM I ŻYCZĘ WESOŁYCH RADOSNYCH I BIAŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU............
..........I BY INNO TYM RAZEM LICZYŁO SIE Z NASZYM ZDANIEM I PRZYWRÓCIŁO NAM STARY PASEK MENU, JAK PROSZĄ O TO GRACZE :)))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

Tak samo było z wprowadzeniem wersji z 1.0 na 2.0, cały czas narzekania itd... (i co to dało? nic :)) Tak więc proponuję się przyzwyczaić do obecnego wyglądu.. ;D

Ps. Trochę aktualizacji mnie ominęło, bo miałem dłuższą przerwę.. a i tak mnie przyciągnęło do tej gry.. :p

Pozdrawiam moich wrogów.. których już nie ma.. eh ;/ czas poszukać nowych... :D
 

DeletedUser12612

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

Moim zdaniem uważam że im więcej nowości tym szybciej psuje się grepolis.... z reszta większość graczy to potwierdzi...
Nie wiem co tu dalej pisać, zamknąć ten temat przywrócić stary wygląd paska i tyle co tu tak dużo pisać a "To tu a to Tam..." to bez sensu jak administratorzy mają dobry humor to pozmieniają wygląd no a tak teraz szczerze po co to??? po co te cale zamieszanie?!
zamiast wysłać jakąś ankietę na temat paska i na podstawie zawartych w niej głosów czy powinno zostać zmieniony pasek, to nie po co?
a teraz sami zobaczcie jak jest harmider się zrobił jak nie wiem... Ile jeszcze ma być dowodów na pozbycie się tego paska?!
rezerwacje jak najbardziej tak, pasek definitywnie nie!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

A może ktoś sprytny zrobi skrypt *.js ukrywający nowe menu i przywracający stare ?
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

To byłoby fajne. Przywrócić stary pasek menu. Jeśli nie zrobią tego admini, to może gracze sami zaczną robić taki miły skrypcik
 

DeletedUser7343

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

A może po prostu w ustawieniach dać wybór,będzie wszystko cacy.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

No, niech dadzą nam graczom wybór
 

DeletedUser10770

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

Witam
Mi się nie podoba nowy pasek gram z laptopa 15 cali i przy otwarciu wiadomości nie widzę paska przez co jest trudniej opublikować raport.
Powinna być możliwość zmiany w ustawieniach na stary pasek po lewej stronie.
Albo zmniejszyć wraz z oknami lub zrobić aby gra się dopasowywała do wielkości ekranu.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

Witam
Mi się nie podoba nowy pasek gram z laptopa 15 cali i przy otwarciu wiadomości nie widzę paska przez co jest trudniej opublikować raport.
Powinna być możliwość zmiany w ustawieniach na stary pasek po lewej stronie.
Albo zmniejszyć wraz z oknami lub zrobić aby gra się dopasowywała do wielkości ekranu.

Może po prostu zmień sobie w ustawieniach rozdzielczość
 

DeletedUser16049

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

jak na razie to pasek podoba się jak mnie :)
 

DeletedUser17205

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

Mi to obojęntne jaki jest
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

Powinien być wybór paska, osobiście wolałem starszy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aktualizacja, pasek menu.

Jak zwykle, wszystko pozmieniać ;)
ja to w ogóle bym to zrobił inaczej, znaczy żeby można było wybrać w ustawieniach w grze... I żeby można było przesuwać to po całym oknie, tedy każdy może ustawić sobie jak chce.
 
Do góry