[To nie błąd] aktualizacja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26245
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26245

Guest
po dzisiejszej aktualizacji po wejsciu do koszar w celu szkolenia jednostek w porcie rowniez nie ma znaczkow zaklec gdzie do tej pory byly.rowniez konwerter raportow Norka Krecika nie dziala poprawnie .gra byla odswiezana i nie przynioslo to zadnego skutku.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: aktualizacja

A co to ma wspólnego z grą? Błędy skryptów zgłaszaj do ich twórców? To nie są błędy gry...
 

DeletedUser26245

Guest
Odp: aktualizacja

moze norka krecika to dodatek ale znaczki zaklec w koszarach i w porcie przy wyborze jednostek to juz nalezy do gry prawda?do tej pory byly a teraz ich nie ma
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: aktualizacja

GRCRT oferuje w porcie i koszarach te znaczki. Miałeś zainstalowany ten skrypt?


PS: Chociaż może i gra miała, pewności nie mam, bo mam od ponad 2 lat włączone cały czas GRCRT...jak wyłączyłem skrypt to ich nie było teraz. A z włączonym skryptem u mnie działają.
 

DeletedUser26245

Guest
Odp: aktualizacja

do tej pory od kiedy gram bylo wporzadku a po tej aktualizacji nagle zniknelo
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: aktualizacja

Ja mam GRCRT i mam możliwość czarowania z poziomu koszar/portu. Norka chyba też miała taką możliwość (może jak skrypt nie działa, to nie masz takiej możliwości?!).

A czy bez skryptów była taka możliwość (mogli to wprowadzić w jakiejś aktualizacji, a mi teraz wypadło z głowy), to niech się ktoś mądrzejszy jeszcze wypowie. Może była i padło...tego nie potrafię określić.
 

DeletedUser20887

Guest
coś musieli , po tych aktualizacjach , skitrać , bo u mnie wykasowło , skrypt GRCRT , i niestety do firefoxa , nie mogę go ściągnąć , oczywiście pisałam , to , w informacjach o skryptacz , ale żadnej , informacji od wczoraj nie ma , więc jet tylu modów , niech się któryś może tym zajmie
 

DeletedUser12405

Guest
To nie jest błąd w grze, lecz w skrypcie którego używasz. Zgłoś się proszę do twórcy takowego skyptu gdzie ten błąd występuje. Dodam tylko że na GRCRTools działa ;)
 
Nie w danym temacie ale dotyczy aktualizacji
Dlaczego powiadomienia o ataku na apk są takie marne nawet sms głośniej i dłużej informuje a tu co najwyżej " małe pierdnięcie"
 
Do góry