[Wyjaśnione] aktulizacja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20486
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20486

Guest
czy też nie macie dostępu do gry od 2h ?
dotychczas aktualizacja trwał kilka min ...
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: aktulizacja

U mnie gra działa normalnie cały czas. Aktualizacja u mnie polega na wylogowaniu mnie z konta i praktycznie od razu mogę zalogować się z powrotem.

Wyczyść przeglądarkę i spróbuj zalogować się ponownie. Może jakieś ciasteczka Ciebie blokują...
 

DeletedUser20486

Guest
Odp: aktulizacja

no niestety nic, wyczyściłem historie, zresetowałem i to samo
otwiera się główne okno z logowaniem,
wybieram świat na którym gram
i pokazuję się tylko grafika okna gry (górna ramka z boczkami), bez żadnych danych ...
FF, wszystko inne działa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: aktulizacja

Hehe...u mnie ostatnio poskutkowało jak po urlopie nie mogłem się zalogować na konto. Przeczyściłem ciasteczka i tempa po czym się normalnie zalogowałem. Także niby "złota rada", ale jednak jest skuteczna w niektórych wypadkach...jakby nie patrzeć, to od tego się powinno zaczynać w takich sprawach, bo czasem pomaga:)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: aktulizacja

Czy nadal masz problem z wejściem do gry?
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: aktulizacja

Mi na Mozilli grepo też nie działa, na innych przeglądarkach wszystko chodzi elegancko.
 

DeletedUser

Guest
Odp: aktulizacja

Mi na Mozilli grepo też nie działa, na innych przeglądarkach wszystko chodzi elegancko.
tez mi na stacjonarnym kompie na mozilli nie dziala laduje do paska ladowania i staje nic wiecej sie nie pokazuje:(:(:(
ciasteczka nic nie daly:/
 

DeletedUser22600

Guest
Odp: aktulizacja

ja mysle ze to moze byc spowodowane jakims nie zaktualizowaniem sie wtyczek hmm


Wciśnij ctrl+shift+del i wyskoczy Ci okienko i zaznaczasz to co ja zaznaczyłem (możesz nie zaznaczać ciasteczek):

nLUU6A4.png


I klikasz w "wyczyść teraz", a jeśli to nie pomoże to możesz zmienić okres na "wszystko". Powinno pomóc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: aktulizacja

(możesz nie zaznaczać ciasteczek):

co do plików cookies, to wbrew pozorom warto je również wyczyścić, ma to znaczenie np., przy zakupie złota, ale rzeczywiście po update najistotniejsza jest pamięć podręczna przechowująca odwołania do błędnych w tym momencie danych.
 

DeletedUser

Guest
Odp: aktulizacja

hmmm zaznaczyliscie wyjasnione;p a ja nie widze wyjasnienia:D

bo ciasteczka pisalismy ze usunelismy i to nic nie dalo;p

wiec nie wiem jak wyjasniliscie;p
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: aktulizacja

czy też nie macie dostępu do gry od 2h ?
dotychczas aktualizacja trwał kilka min ...

Na pytanie została udzielona odpowiedź. Kazdy ma dostęp do gry. Problem nie leży po stronie Gry lecz po stronie komputera bądź przegladarki Gracza. Trzeba spróbować i zastosować się do zaleceń. Spóbować na innym kompuerze. A jestem pewny, że będzie działać.
 
Do góry