[Ulepszenie] Aktywne bonusy w mieście i ich aktualizacja

Cz jesteś za wprowadzeniem takiej zmiany

  • Tak

    Głosy: 15 93,8%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%
  • Obojętne

    Głosy: 1 6,3%

  • W sumie głosujących
    16
Aktualnie w trakcie odpalonego dowolnego bonusu w mieście możliwe jest tylko jego "upgrade" do wyższej wersji podczas jego trwania natomiast nie możliwa jest jego aktualizacja np z wersją taką samą - wyskakuje komunikat że dany bonus jest już aktywny w tym mieście i nie można go aktywować
np:
Bonus ataku lvl IV - możliwe jest jego nadpisanie wyłącznie z wyższym levelem bonusu w trakcie jego trwania
lub aby odpalić taki sam bonus trzeba odczekać do momentu zakończenia aktualnie trwającego bonusu

Moja propozycja jest następująca :
aby nie zależnie od wersji bonusu była możliwość w każdej chwili jego aktualizacja bez względu na jego lvl
np: aktywny bonus "Błogosławieństwo obrony Tyche trwający 1 tydzień" do końca został 1 dzień i xx godzin
aby można było w dowolnej chwili bez konieczności czekania do końca bonusu aktywować taki sam w dowolnej chwili

rozwiązanie:
wprowadzić komunikat wyboru jak jest to przy aktywacji bonusu z wyższym lvl czy aktywować dany bonus w mieście mimo że jego odpowiednik jest już aktywny
na miejsce komunikatu informacyjnego informującego że taki sam bonus jest już aktywny

Zalety:
koniec wyrzucania / marnowania bonusów w przypadku braku miejsca w ekwipunku
 

DeletedUser19924

Guest
Misiek a Ty co taki wyrywny? I komu przekazujesz te propozycje dalej? Ja tego w ogóle nie rozumiem...chyba, że nam się tutaj zupełnie zmieniła polityka teamu odnośnie propozycji?!
 

DeletedUser29238

Guest
Może źle się wyraziłem. Przepraszam. Propozycje przekazywane są do programistów InnoGames.
 
Do góry