Aktywność członków sojuszu

  • Rozpoczynający wątek pepin75
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz wiedzieć czy członek sojuszu jest aktywny


  • W sumie głosujących
    161
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
fakt. mnie też to zdziwiło. brak dyplomacji (mimo że w prawach jest), zero kontroli nad członkami. ale może zależało im na czasie:D ewentualnie niektóre elementy celowo nie zostały wprowadzone...

W tej grze brakuje tylu różnych rzeczy ,ze nie powinna nigdy zostać uruchomiona. Jeden wielki bubel. Tak się jej twórcy spieszyli do kasy ,że zapomnieli 80 % podstawowych rzeczy w niej uruchomić. Szczytem już jest brak możliwości stworzenia zakładki na forum przez moderatora.
Piszecie ,że kropki są przestarzałe i dlatego ich nie ma. Ale nie zaproponowano nic innego.
To tak jakby producent samochodów uznał hamulce tarczowe za przestarzałe i nie zamontował ich w ogóle.
Są rzeczy ,których już się nie da wymyślić bo dawno zostały wymyślone.
Energię elektryczną i żarówki dawno wymyślono i nikt żarówek nie zlikwidował, ciągle są udoskonalane.
Są sprawdzone rzeczy których gracze się domagają bo grali w inne gry i mają ogromne doświadczenie. W przeciwieństwie do Twórców tej gry.
Jeśli jest tyle błędów to dlaczego w to grają? Ktoś zaraz powie.
Graja bo to nowa gra i z ciekawości bo inne już po kilku edycjach się znudziły.
Ale 60 % jeśli nie więcej graczy po 2-3 dniach przestało grać.
 

DeletedUser

Guest
Szczytem już jest brak możliwości stworzenia zakładki na forum przez moderatora.

Są sprawdzone rzeczy których gracze się domagają bo grali w inne gry i mają ogromne doświadczenie. W przeciwieństwie do Twórców tej gry.

Jeśli jest tyle błędów to dlaczego w to grają? Ktoś zaraz powie.
Graja bo to nowa gra i z ciekawości bo inne już po kilku edycjach się znudziły.
Ale 60 % jeśli nie więcej graczy po 2-3 dniach przestało grać.

mówisz o forum grepolis czy forum wewnątrz sojuszu?

gra nie jest obowiązkowa. nie podoba się - jest możliwość kasacji konta. gra nie musi posiadać elementów, których żądają gracze tylko dlatego, że są zawarte w innych grach. to jest grepolis a nie travian, plemiona czy ika. wielokrotnie było już mówione, że nad niektórymi elementami programiści obecnie pracują i nie wiadomo kiedy wprowadzą daną rzecz.

grę zaczynałem na początku listopada w przeciwieństwie do większości graczy na wszystkich polskich serwerach. nie mów że nikt nic nie robi. wiele rzeczy się zmieniło przez ten czas. pisanie gry to nie jest pisanie wypracowania. koledzy ode mnie z roku zrobili specjalne urządzenie które ułatwiało robienie jednego z ćwiczeń (zamiast zapisywać 1000 wyników ręcznie - komputer sam zliczał). zanim napisali program i wszystko nadawało się do użytku minęło trochę czasu. polecam cierpliwość.

spora część supportu gra na różnych światach i jakoś narzekań z ich strony nie widzę. może po prostu dobrą cecha w tej grze jest cierpliwość.
sam jestem za wprowadzeniem opcji związanych z aktywnością ale jak nie wprowadzą grał będę dalej.

te 60 procent o których mówisz to norma w takich grach. jednych przeraża to że gra jest bardziej skomplikowana niż plemiona, inni zostali na wstępie zaatakowani i zrezygnowali z gry bo nie było dla nich ratunku.
 

DeletedUser

Guest
Zagłosowano: TAK

Nie wyobrażam sobie utrzymywania dobrego sojuszu bez tej możliwości.
 

DeletedUser

Guest
gra nie jest obowiązkowa. nie podoba się - jest możliwość kasacji konta. gra nie musi posiadać elementów, których żądają gracze tylko dlatego, że są zawarte w innych grach.

Fakt, gra nie jest obowiązkowa. Ale miło by było widzieć, że gra spełnia wymagania graczy (chociaż częściowo) i umila nam czas. A jeśli brakuje grze funkcji, o które gracze się upominają to gra przestaje być atrakcyjna. I zmieniają ją na grę konkurenta. Albo idą na piwo :p.

koledzy ode mnie z roku zrobili specjalne urządzenie które ułatwiało robienie jednego z ćwiczeń (zamiast zapisywać 1000 wyników ręcznie - komputer sam zliczał).

Znaczy, wynaleźliście kalkulator? :p Luzik.

spora część supportu gra na różnych światach i jakoś narzekań z ich strony nie widzę.

Myślę że support nie napisze o błędach na forum, w dziale "Błędy w grze" :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry