Aktywność członków sojuszu

  • Rozpoczynający wątek pepin75
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz wiedzieć czy członek sojuszu jest aktywny


  • W sumie głosujących
    161
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mi się wydaje, że to absolutna podstawa!
Założyłem sojusz i się zdziwiłem, że czegoś takiego nie ma!
 

DeletedUser

Guest
ale jak dobrze mowię to to dla mnie jest szokiem ze tworcy grypolis zapomnieli o takiej waznej rzeczy ;/ :(

fakt. mnie też to zdziwiło. brak dyplomacji (mimo że w prawach jest), zero kontroli nad członkami. ale może zależało im na czasie:D ewentualnie niektóre elementy celowo nie zostały wprowadzone...
 

DeletedUser

Guest
podzielam zdanie przedmówców, to podstawa kontrolowania własnego sojuszu. bardzo dziwne, że tego do tej pory nie ma:(
 

DeletedUser

Guest
oczywiście , że TAK !!!
Pytanie - kiedy to będzie wprowadzone ?
Sugestia- jak najszybciej :)
 

DeletedUser

Guest
Kolory

Choc moze aby nie utrudniac pracy programista ;),to choc moze da sie zrobic chociaz gwiazdke przy nicku aby bylo wiadomo ze osoba jest aktywna w czasie rzeczywistym,moze to nie najlepszy pomysl ale zawsze krok do przodu :p
 

DeletedUser

Guest
Uważam że uwidocznienie aktywności w sojuszu byłoby dobre dzięki zamontowaniu licznika postów na forum, żółta czy zielona kropka to takie przestarzałe i martwe.

pomysł idiotyczny a jak ktoś nie ma ochoty nic pisać a jest dobrym graczem i się rozwija ? nie każdy musi spamować do soja aby być widoczny a może listę obecności będzie podpisywał codziennie na forum u siebie takich też już kiedyś widziałem co tego w sojuszu żądali .,jeśli chodzi o podgląd online / of tak i czas ostatniego logowania ,to ułatwi adminom soja ustalenie aktywnych graczy i pozwoli faktycznie usunąć martwe dusze ,chyba ze ktoś będzie sobie trzymał idlerów dla podniesienia rankingu i średniej soja .
Na ogame w soju są lampki na ik też jeśli ktoś jest on line na metku nick świeci się na zielono jeśli osoba jest aktywna i w grze ,nie ważne jakie rozwiązanie tu powstanie ,ważne aby szybko powstało i było w miarę wygodnym i dobrym rozwiązaniem, jako narzędzie do działań w sojuszu , bo gra coraz bardziej mi się podoba , wiec mam nadzieję że zostanie to dopracowane .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
jutro minie miesiąc od założenie tego postu i nic się nie zmieniło...
druzgocąca jest nawet ilość graczy opowiadających się w ankiecie na "TAK"... i co się od tamtego czasu zmieniło - ano NIC:confused:

temat powraca co jakiś czas jak bumerang, bez przerwy piszemy jakby to ułatwiło założycielom sojuszów pracę i zasadniczo wpłynęło na grę
ale za wyjątkiem "szarych" graczy nikt się nie wypowiada - osobiście chciałbym usłyszeć od któregoś z reprezentantów twórców gry co zamierzają zrobić w tym temacie
 

DeletedUser

Guest
To jest najważniejsza opcja sojuszu. Bez tego nie widać czy ktoś jest dostępny czy nie i to wkurza.
 

DeletedUser

Guest
przemek210297 wyluzuj...

nikt nie jest wszechmocny i nie zrobi wszystkiego na hura!

daj im trochę czasu...

poza tym opcja sprawdzania aktywności graczy mogła zostać pominięta w grze. jedyny problem to dyplomacja - ale ten temat jest odnośnie widoku aktywności graczy.
 

DeletedUser

Guest
Tak jest, bardzo przydatna w prowadzeniu, dobremu funkcjonowaniu sojuszu. Proponuję, aby ta opcja była wprowadzona jak najszybciej.
 

DeletedUser

Guest
bardzo dobrze że nie ma tej opcji i mam nadzieje że sie nie pojawi . grałem dość sporo w traviana (tam te kropki są) , informacja czy dany użytkownik jest online jest bardzo potężna bronią dlatego to prowokuje takie zachowania jak szpiegowanie , multikonta itd .
krótko mówiąc konsekwencją tych kropek jest wiele rzeczy na które później będziecie się uskarżać .
 

DeletedUser

Guest
Wiesz ja gram w plemiona i takie kropki są. Tylko założyciele i admini mają do nich dostęp i jest dobrze, przynajmniej widać kto się loguje w miarę regularnie, a kogo nie ma tygodniami lub że dostał bana... Tu też by to się przydało, bo przynajmniej by można było ocenić czy gracz tylko założył konto czy gra i się loguje.
 

DeletedUser

Guest
myśle że bardzo łatwo wyłowić nie grających graczy bez tych kropek .
Jeśli dostęp do tych kropek byłby tylko w rękach założyciela to dla mnie wszystko jest ok ale wprowadzenie systemu który jest w travianie nazwał bym katastrofą .
 

DeletedUser

Guest
Właśnie w pierwszym poście pisze, że to jest opcja nie dla wszystkich. Pewnie też by nie pokazywała kto jest w danej chwili na koncie, tylko że go nie było np 2 dni lub więcej.
 

DeletedUser

Guest
ale temat o którym dyskutujemy brzmi "Czy chcesz wiedzieć czy członek sojuszu jest aktywny" nie widze tutaj warunku o którym piszesz .
przedstawiłem tylko swoje zdanie na temat ankiety , nie jest to prawda absoluta tylko moja opinia :)
 

DeletedUser

Guest
Wiesz tu jest trochę inaczej. W pierwszym poście masz napisane czego się tyczy dokładnie dyskusja, czasem to jest wypunktowane, czasem to jest zwykły tekst bez rysunków. Najlepiej przed komentowaniem tematów w propozycjach przeczytać pierwszego posta, bo tam co jakiś czas są dawane zmiany, które wyjdą w czasie dyskusji(choć nie zawsze)
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście na tak jest to bardzo przydatna wiadomość np: w chwili szukania szybkiego deffa :D
 

DeletedUser

Guest
bardzo dobrze że nie ma tej opcji i mam nadzieje że sie nie pojawi . grałem dość sporo w traviana (tam te kropki są) , informacja czy dany użytkownik jest online jest bardzo potężna bronią dlatego to prowokuje takie zachowania jak szpiegowanie , multikonta itd .
krótko mówiąc konsekwencją tych kropek jest wiele rzeczy na które później będziecie się uskarżać .

nie chodzi nam o opcję "przyjaciel" - gdzie widzisz kto jest on-line ale o wgląd w aktywność graczy przez założycieli i zarządu sojuszu;)
a to jest zasadnicza różnica
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście na tak :p

Co więcej, chciałbym zasugerować by system kropek nie różnił się zbytnio od systemu plemiennego :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry