[Ulepszenie] Ambasador korespondencja.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7769
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o propozycji?

  • Przeciw

    Głosy: 0 0,0%
  • Obojętne

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    3
Status
Zamknięty.

DeletedUser7769

Guest
Czy nie można stworzyć oficjalnie stanowiska 'Ambasador" bądz "Dyplomata". Otóż będąc w sojuszu i pełniąc tą niby funkcję mam problem z prowadzeniem korespondencji a jest ona spora. I co rusz wyskakuje " NIE JESTEM ROBOTEM " i "zaznacz domki", " zaznacz mosty", "zaznacz..." . Stworzenie takiego oficjalnego stanowiska byłoby zwolnione od tego uciążliwego boota. Pozdrawiam
 

DeletedUser27444

Guest
Obawiam się że taka funkcja mogłaby być w łatwy sposób użyta że obejść te zabezpieczenie ..
A teraz zaznaczając tylko i tak jest zdecydowanie łatwiej ... Więc jestem za NIE
I dobrze by było jakbyś dodał ankietę ...
 

DeletedUser19924

Guest
Ankieta to podstawa tutaj rzeczywiście...to żeś mnie uprzedził z moim standardowym komentarzem:)

A co do samego tematu, to doskonale rozumiem autora tematu. Przy słaniu masów uciążliwe jest to wpisywanie captchy co chwilę...jednak z drugiej strony, to Jamjam ma tutaj rację. Przy wprowadzeniu takiego "zwolnienia" mielibyśmy zasyp spamu ze strony wszelkich maści reklam/botów i innych cudów. W sojuszu każdy może mieć uprawnienia dyplomaty i po wprowadzeniu takich uprawnień u niego, wszyscy mogliby spamować masami bez krępacji...i byłby płacz w drugą stronę. A jak wprowadziłbyś jedną osobę na sojusz, to ludzie zakładaliby jednoosobowe sojusze, aby słać wszystko, co tylko im ślina na język przyniesie...a tego nikt nie chce.
 
zawsze można wprowadzić ograniczenie do "członków danego sojuszu"
w którym dyplomata / ambasador się znajduje ...
w ten sposób wykluczy się nadużywanie tego ułatwienia ... jeżeli mass idzie do innych osób z poza sojuszu wyświetli się captcha ;)
 

DeletedUser19924

Guest
No i to już jest jakaś myśl...a założyciel tematu chyba za szybko się poddał ze swoją propozycją
smiley_emoticons_confusednew.gif


Pozostaje jeszcze kwestia akademii/sojuszników...ale tu już chyba nie ma co tego rozszerzać i dopóki akademie to oddzielne sojusze, to nie ma co ich traktować na specjalnych warunkach.
 

DeletedUser27444

Guest
Czekajcie czekajcie .. bo czegoś nie kumam widzę Dyplomata czy Ambasador zawsze kojarzył mi się z kimś kto gada raczej na zewnątrz soja .. a nie do jego członków
smiley_emoticons_confusednew.gif

Ale może się mylę
smiley_emoticons_biggrin.gif

Jeżeli zmiana ma dotyczyć wewnątrz soja to całkiem możemy wewnątrz soja zlikwidować captcha .. Co nie? Dlaczego tylko dla "Ambasadora" ?
W każdym normalnym soju jeżeli ktoś przekracza umiar z masówkami za długo w nim nie posiedzi ... więc jak najbardziej do komunikacji wewnątrz soja jestem na TAK.
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja nie przeszła wstępnej weryfikacji i została odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry