Amfipoli - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser35664

Guest
Najpierw trzeba byłoby wybadać czy są chętne ekipy.
Choć kto zabrania napomknąć i budować podkład już teraz.

Tutaj na pewno wejdę i poobserwuje jak ustawienia przekładają się na organizacje żyćka w sojku. Bardzo mnie to interesuje.
Podobne rozwiązanie w przyszłości plus obowiązkowy dopalacz +15 do Eryń i Satyrów mnie osobiście wybitnie zachęca do powrotu do gry.
 
No taki idealny serwer to było by coś w stylu bunt 8h + bonus do ogni(np.10%) lub triem(25%) i właśnie jakieś fajne do mitów bonki, satyry/erynie itd. Takie połączenie mogło by już naprawdę offowo serwer rozruszać.
Aczkolwiek sam ciekaw jestem jak się te 8h buntu sprawdzi. Teoretycznie jest to lekki nerf rolek.
 

DeletedUser35664

Guest
Bardzo ciekawe spostrzeżenie.
Zapomniałem o rolkach :D

Tym bardziej wejdę
 

DeletedUser35664

Guest
poszedł by pokaleczyć na tym nowym systemie :D nauczy ktoś grać :p?
Nic prostrzego. Wystarczy narzekać o złom i płakać jak mieczyki się świecą bo fejki lecą.
Cała reszta jest intuicyjna. Nie wstawać na akcje, nie wysyłać deffa a przy końcu grozić szarakami jeśli nie wejdzie się do „głównego”
 
ale przecież to dalej nic nie zmenia jeśli chodzi o rolki tyle że mniej czasu na budowę i płynięcie zostanie
 
ale przecież to dalej nic nie zmenia jeśli chodzi o rolki tyle że mniej czasu na budowę i płynięcie zostanie
I tak i nie rolka będzie krócej trwała, więc trzeba będzie częściej pamiętać ją wbić, a jeśli chodzi o wbicie rolki już po wbitym buncie bez helki to czas został skrócony na wbicie + prędkość jednostek 3 utrudni jednak trochę rolowanie
 

DeletedUser35664

Guest
Godzina nigdy nie jest znana kolego sympatyczny.
Osobiście czatowałbym w okolicach południa
 
No taki idealny serwer to było by coś w stylu bunt 8h + bonus do ogni(np.10%) lub triem(25%) i właśnie jakieś fajne do mitów bonki, satyry/erynie itd. Takie połączenie mogło by już naprawdę offowo serwer rozruszać.
Aczkolwiek sam ciekaw jestem jak się te 8h buntu sprawdzi. Teoretycznie jest to lekki nerf rolek.
Zawsze te jakieś bonusy do ataku, a gdzie przepraszam coś dla defowców ? nie układaj gry pod swój styl słoniu
 
Do góry