Amisos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser29153

Guest
wybór gracza roku,a raczej samo głosowanie już od jakiegoś czasu przestało mieć cokolwiek wspólnego w demokratycznymi wyborami]
zaobserwować tu możemy typowe działania propagandowe ze wskazaniem kierunku wyboru
smutne
Ja nie głosowałem i nie widzialem glosowania, ale za 2020 raczej nikogo lepszego nie znajdziesz xd
 
wybór gracza roku,a raczej samo głosowanie już od jakiegoś czasu przestało mieć cokolwiek wspólnego w demokratycznymi wyborami]
zaobserwować tu możemy typowe działania propagandowe ze wskazaniem kierunku wyboru
smutne
popłacz się jeszcze mordzia
zdradzę Ci sekret, wybór gracza roku nigdy nie był żadnym wyznacznikiem
Sam fakt, że do 2019 wybierany był jeden gracz spośród całej gierki, na której masz 2 systemy
Pozdrawiam wyborców młodego (L)ana, 2021 będzie jeszcze lepszy!
 
Przykładowo ten plebiscyt to jak Złota Piłka. Ronaldo to taka kronika(niby nie wygrała, a i tak domaga się być w top3)
Messi to musi być no i taki Neymar(Samiec), który nie wygra, bo go nikt nie lubi.
No i młodzież Mbappe i Halland. Czyt. Predi i porekim
Ale kronika nie jest już taka sama więc to kiepskie porównanie.

Tu się zgodzę z tobą ale jak to się mówi są gusta i guściki. (Czy jakoś tak, sorki jeśli źle napisane.)

No ale Predi fajny jest. Ja tam lubiłam z nim pogadać jak miał więcej czasu. Trzeba chłopaka poznać :). W sumie jak Kacperka, tak jak go traktujesz tak on traktuje ciebie (ps. On potrafi być spoko, wiem strasznie nie wiarygodne ale uwierz mi na słowo.).
 
Ale kronika nie jest już taka sama więc to kiepskie porównanie.

Tu się zgodzę z tobą ale jak to się mówi są gusta i guściki. (Czy jakoś tak, sorki jeśli źle napisane.)

No ale Predi fajny jest. Ja tam lubiłam z nim pogadać jak miał więcej czasu. Trzeba chłopaka poznać :). W sumie jak Kacperka, tak jak go traktujesz tak on traktuje ciebie (ps. On potrafi być spoko, wiem strasznie nie wiarygodne ale uwierz mi na słowo.).
Ale my z Kacprem nornalnie gadaliśmy i nikt tu nie mówi, że jest zly.
 
Do góry