Amisos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser23982

Guest
Co śmieszne mój post nikogo nie obraża tylko tak porównałem grepolis do piłki :D A ktoś mi mówi, że cisnę, ale bękę. Tak jak pisałem przy wyborze gracza za poprzedni rok. Nie wygrywa w tej grze gracz, a sojusz(bądź jakaś koalicja)
 
Co śmieszne mój post nikogo nie obraża tylko tak porównałem grepolis do piłki :D A ktoś mi mówi, że cisnę, ale bękę. Tak jak pisałem przy wyborze gracza za poprzedni rok. Nie wygrywa w tej grze gracz, a sojusz(bądź jakaś koalicja)
Spoko Rafał, ludzie ode mnie nie będą Ci za to błysków rzucać :D świetne porównania, ja się uśmiechnąłem <3 dobrej nocy!
 
popłacz się jeszcze mordzia
zdradzę Ci sekret, wybór gracza roku nigdy nie był żadnym wyznacznikiem
Sam fakt, że do 2019 wybierany był jeden gracz spośród całej gierki, na której masz 2 systemy
Pozdrawiam wyborców młodego (L)ana, 2021 będzie jeszcze lepszy!
nie będę płakał bo nie ma powodu.
nie znam Cie,nie wiem jakim jesteś graczem.nadmienie że nigdzie nie napisałem o Tobie jako złym czy nieodpowiednim wyborze.
nie rozumiem po co takie uszczypliwości.
 
Ale kronika nie jest już taka sama więc to kiepskie porównanie.

Tu się zgodzę z tobą ale jak to się mówi są gusta i guściki. (Czy jakoś tak, sorki jeśli źle napisane.)

No ale Predi fajny jest. Ja tam lubiłam z nim pogadać jak miał więcej czasu. Trzeba chłopaka poznać :). W sumie jak Kacperka, tak jak go traktujesz tak on traktuje ciebie (ps. On potrafi być spoko, wiem strasznie nie wiarygodne ale uwierz mi na słowo.).
Ja to wiem:)
 
Do góry