[Naprawiony] Android 5.0

  • Rozpoczynający wątek Anna III Wielka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Aplikacja mobilna nie działa na Android 5.0 (Nexus 4).

Czy w ramach rekompensaty mogę dostać dodatkowe dni urlopu? Bez apki nie ma jak grać :(
 

DeletedUser22459

Guest
Odp: Android 5.0

Aplikacja mobilna nie działa na Android 5.0 (Nexus 4).

Czy w ramach rekompensaty mogę dostać dodatkowe dni urlopu? Bez apki nie ma jak grać :(

Sprawdź sobie ustawienia w telefonie na LG G Pro też nie chciała mi chodzić (przez to nie używałem apki ponad pół roku) a na koniec się okazało że w ustawieniach 3d miałem namieszane i dlatego nie chciała chodzić.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Android 5.0

Czy próbowałaś odinstalować aplikację i zainstalować ją ponownie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Android 5.0

Android nie działa tak jak Windows. Przy zmianie systemu, applikacje są ponownie kompilowane. Apka Grepo została wywalona przy zmianie na 5.0 (musiała mieć jakiś problem), a próba instalacji z Google Store kończy się: Unknow error code during application instalation "-505"
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Android 5.0

Dziękuję za odpowiedź, błąd został zgłoszony do techników.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Android 5.0

Sprawdziłam także na Nexus 7 - ten sam problem.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Coś nowego tu słychać? Czy mam pisać podanie o dodatkowe dni urlopu?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Android 5.0

Na Android jest problem , bardzo często nie pokazuje się ruch wojsk podczas ataku / Daje smart sygnał że idzie atak , widać w opisie na które miasto , wchodzisz na miasto , klikasz ( chyba oczko po prawej stronie ) przestawiasz na ruch wojsk i nie widać ruchów wojsk

Dziękuję za odpowiedź, błąd został zgłoszony do techników.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Android 5.0

To może być kwestia tego, że ktoś rzucił "niewidzialność" na atak. U mnie jest tak często właśnie po zarzuceniu tego czaru. Pojawia się alarm na tel, wchodzę na apkę i brak ataków. Często po jakimś czasie dostaje kolejne powiadomienie o ataku na to miasto, bo atak "pojawił się" znowu przechodząc te 10% czasu.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Android 5.0

Na Android jest problem , bardzo często nie pokazuje się ruch wojsk podczas ataku / Daje smart sygnał że idzie atak , widać w opisie na które miasto , wchodzisz na miasto , klikasz ( chyba oczko po prawej stronie ) przestawiasz na ruch wojsk i nie widać ruchów wojsk

Hehe rozbawiles mnie tymcytatem xD

A co do tematu- probowales moze czyscic dane aplikacji?
Chyba, ze chodzi o czar jak mowi Don,to nic sie nie poradzi;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Android 5.0

ktos Cie w balona robi, wie ze grasz na alarmie ... puszcza i wycofuja atak ;p
 
Do góry