[Omawiane] [ANDROID] Grepolis - Błąd podczas logowania

DeletedUser

Guest
Aplikacja na LG

Witam
Mam problem z aplikacją Grepolis na telefonie LG G4c. Chodzi o to, że nie mogę jej zainstalować, wyskakuje komunikat " "Twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją" Na starszych telefonach normalnie działa, a tutaj na androidzie 5.0.2 nie. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Aplikacja na LG

Ja mam Lg Spirit 4G LTE w wersji androida 5.0.1 i u mnie działa prawidłowo. Wygląda na to, że trzeba wrócić do poprzedniej wersji androida, czyli 5.0.1 lub poczekać na kolejna aktualizację grepolis.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Aplikacja na LG

Na LG G3 z Androidem 5.0 problemów też nie miałem żadnych z instalacją apki...bo problemy z samą apką, to historia na inną bajkę:)
 

DeletedUser24560

Guest
Witam,
Mam problem z aplikacją mobilną Grepolis na Androida. Wszystko działało pięknie, aż do pewnego czasu. Teraz mogę logować się tylko przez Wi-Fi, a korzystając z internetu mobilnego LTE/3G/H+ czy czego innego nie. Cały czas mam komunikat -> Podczas logowania wystąpił błąd, proszę spróbować ponownie. I tak w kółko. Login i hasło oczywiście poprawne.

Dzięki za wszelką pomoc, bo gra bez apki jest mocno skomplikowana, a wręcz niemożliwa.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: [ANDROID] Grepolis - Błąd podczas logowania

Zakładam, iż pisząc "czy czego innego nie" masz na myśli inną kartę SIM. U mnie podobny przypadek zakończył się wymianą tabletu bo padł modem wewnętrzny. Z rad jakie dawał gwarant zanim urządzenie trafiło do serwisu to: przywrócenie urządzenia do stanu fabrycznego, update oprogramowania modemu. Objawami była wolna praca stron (pomiary dokonane przez operatora wykluczyły złą jakość sygnału) i brak możliwości zalogowania się do między innymi aplikacji Grepolis.
 

DeletedUser24560

Guest
Odp: [ANDROID] Grepolis - Błąd podczas logowania

Wątpie aby to była wina telefonu. Wszystko inne działa, nawet inne gry (FoE, Grepolis poprzez Chrome), tylko nie Grepolis. Bardziej stawiałbym na to, że deweloperzy apki coś pogrzebali przy aktualizacji. Ale poczekam mimo wszystko na odpowiedzi kogoś, kto się z tym spotkał.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: [ANDROID] Grepolis - Błąd podczas logowania

Gdzieś musi leżeć wina po Twojej stronie, a raczej po stronie Twojego sprzętu...u mnie na LG G3 wszystko działa jak należy. Czy to na wifi, czy korzystając z LTE. Problemów nie stwierdzono żadnych.
 

DeletedUser24560

Guest
Odp: [ANDROID] Grepolis - Błąd podczas logowania

Tylko że wszystko działało ok, a teraz nagle w jednym momencie się popsuło? Chciałem pobrać starsze wersje aplikacji, no ale na starszych nie można grać. Trudno, nie oddam telefonu do naprawy z dopiskiem ''grepolis nie działa'' :p
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: [ANDROID] Grepolis - Błąd podczas logowania

Dla mnie cała ta sytuacja jest mega dziwna, bo apka Ci działa (więc nie ma tutaj problemu z kompatybilnością jej i telefonu...na niektórych ma problem z działaniem), ale tylko poprzez wifi.

Jednak jak znam grepo, to tutaj wszystko jest możliwe i może się zmienić z dnia na dzień...nawet bez aktualizacji, coś może nagle przestać działać, bo tak mu się spodoba.
 
Odp: [ANDROID] Grepolis - Błąd podczas logowania

sprawdź w ustawieniach może masz zaznaczone że apka powinna/może działać tylko przez wi-fi???
u mnie jest to w USTAWIENIA- APLIKACJE DZIAŁAJĄCE W SIECI- i tu zaznaczone mam komórkową transmisję danych oraz wi-fi
 

DeletedUser24560

Guest
Odp: [ANDROID] Grepolis - Błąd podczas logowania

Nie mam takiej opcji.

Ale Greplis tak czy siak ma w dostepie Wi-Fi jak i dane komórkowe, bo sprawdzałem w info o aplikacji ;)
 
Odp: [ANDROID] Grepolis - Błąd podczas logowania

powiem że u mnie kiedyś apka działała bez zastrzeżeń aż do pewnego momentu gdy przestały mi przychodzić powiadomienia, nic nie grzebałem w tel ale coś się samo poprzestawiało i zajęło mi to trochę czasu by dojść do tego co było przyczyną.
Pisałem by sprawdzić w ustawieniach czy grepo ma dostęp do danych kom. bo między innymi to było problemem u mnie.
ja bym zaczął od sprawdzenia w ustawieniach wszystkich zakładek które tycza się wszystkich aplikacji, troche dziwi mnie że masz takie info a działa tylko na wi-fi, wygląda to tak jak by dane kom. były zablokowane tylko dla tej konkretnej aplikacji
 

DeletedUser24560

Guest
Odp: [ANDROID] Grepolis - Błąd podczas logowania

Nawet przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych nic nie dało.
 

DeletedUser26484

Guest
Problem z Apką - proszę o pomoc

Otóż po aktualizacji nie działa mi apka. Usunąłem i nie mogę już ponownie pobrać gdyż pisze "twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersja"

Dane:
LG 4 Stylus
Zaktualizowane oprogramowanie - Android 5.0.2
Google play sklep zaktualizowany
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Problem z Apką - proszę o pomoc

Najprawdopodobniej na pana/pani urządzeniu nie były pobierane aktualizacje systemu, tylko aktualizacje aplikacji, które mogły wymagać składnika systemu dostępnego dopiero po jego zaktualizowaniu.

Proponuję aby usunąć aplikację i ponownie uruchomił urządzenie, następnie zaktualizować składniki oprogramowania, a potem zainstalować aplikację Grepolis.

Wymagane są aktualizacje aplikacji urządzenia, takie jak Sklep PLAY oraz wszelkie inne składniki systemu Android na urządzeniu ( aktualizacja składników oprogramowania - aplikacje - Centrum aktualizacji (niebieska ikona z robotem androida).

Aktualizacje są zwykle wymagane na nowych urządzeniach oraz po przywracaniu do ustawień fabrycznych urządzeń.

Zaktualizowane urządzenie jest poprawnie wykrywane w sklepie Google PLAY i jeśli urządzenie spełnia wymagania, to komunikat mówiący iż aplikacja nie jest obsługiwana, znika.
 

DeletedUser26487

Guest
Odp: Aplikacja na LG

Tak, problem dalej występuje przynajmniej u mnie. Mam to samo co kolega, który założył temat.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Aplikacja na LG

Yyyy...a jaki jest sens dawania linka do tematu, w którym trwa dyskusja? Jak to pomoże?
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Aplikacja na LG

Co masz na myśli? Wszystkie wpisy traktują o jednym i tym samym. Te wszystkie zgłoszenia zostały przekazane i jesli powyższe rady nie pomogą, to będziemy oczekiwali pomocy z Inno. Z tego co wiem, także po sobie, to problem jednak został zażegnany.
 
Do góry