Angel

  • Rozpoczynający wątek CMSBOSKI
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
335.jpg
Zaprasza!
Starożytność

Pierwsze wyobrażenia aniołów istniały w starożytnym Egipcie i Babilonii. W religiach tych cywilizacji były całe zastępy duchów i istot, będących pośrednikami między bogami a człowiekiem. Często przedstawiano je jako uskrzydlone zwierzęta z ludzkimi twarzami. Starożytnym aniołom przypisywano pewien rodzaj cielesności, co znajduje potwierdzenie w apokryficznej Księdze Henocha. Anioły tam występujące płodziły dzieci, odczuwały głód i pragnienie
----REKRUTACJA----
Zamknięta :)
Jeśli jesteś jednak wartościowym graczem możesz napisać ;)
Z M54,M44 I M53
W podaniu muszą być następujące dane:
-Morze,
-Wiek,
-Doświadczenie,
-Ile czasu spędzasz na tym świecie ?
DARMOZJADÓW PRZEJMUJEMY!!!
----Dyplomacja----
Na tym etapie gry niczego nie podpisujemy !!!
Pisać do :
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Okropne, jaskrawe kolorki. Naciągane to wszystko, sprawia wrażenie tandety i kiczu, jak na bazarze pod dworcem PKS. Co najmniej dziwne obrazki wklejone, nie wiadomo co do czego, bo ani to godło, ani też nie są klimatyczne. W ogóle nie są.

Po najmniejszej linii oporu, ale wg wzoru? (Przepraszam, za rym.) Tego się nie chwali.

3/10
 

DeletedUser

Guest
3/10 Dlatego bo:

-za jaskrawe tło
-kolory czcionki mnie rażą
-obrazki, tak jak osoba wyżej wspomniała, nie trzyma się kupy, wydaje mi się że pierwsze lepsze wklejone
-paint wita :p
+nie każdy musi się znać na grafice :) ale wg. mnie ładniej by już wyglądało tekstowo zrobić jak inne reklamy sojuszy.

To tylko moja opinia, nie jestem lepszy, zapraszam do oceniania mojego tematu-reklamy mojego sojuszu "Termopile".
 

DeletedUser

Guest
5/10
minusy koledzy opisali wyzej ^^
plusem jes to, ze starales sie i miales checi ^^
 

DeletedUser202

Guest
Masakra, wygląda jak ulotka podupadającej partii politycznej z Pierdziszewa pod Prykowem :D
3/10
Ale od środka jest lepiej 7/10:eek:
 

DeletedUser

Guest
kurcze -wszędzie was pełno -czyżby zabezpieczenie na przyszłość jakby się źle trafiło ?
sprecyzuj to ważne słowo --darmozjadów ?
zamierzacie dawać darmo surkę sąsiadom :confused:

dopracuj troszkę -pozdro
 

DeletedUser

Guest
ogólnie 6/10
Dopracuj ten teskt " darmozjadów przejmujemy" bo na pierwszy rzut oka wyglada jak "darmozjadów przYjmujemy" :p
pozatym przejmujemy.. hmm niewiadomo o co chodzi.. różnie można sobie to interpretować :)
Nie jest to dzieło sztuki :) ale wazne że się starałeś :)
 

DeletedUser

Guest
Ujme to tak :
-czcionka,
-kolorki xd,
+jest informacja o progu pkt. i inne,
+duzo tekstu,

+5/10
Pozdrawiam,
xCarlos
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie może być:
9/10:p
Tak jak koledzy mówią trochę zbyt razi w oczy:eek:
,ale poza tym super.:cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tak Sobie z cieakwosci obejrzalem ten film, ktory macie wystawiony w prezentacji sojuszu i myslalem, ze pekne ze smiechu. Pomijajac fakt poczatku filmu gdzie jest napisane 'Warner Bros. Pictures' za co by was mozna bylo pozwac^^, to do fragmentu: ' Bedziemy walczyc i ginac za sojusz... Lecz potwierdza nasza potege, odwage, ryzyko i zawsze tylko... Zwyciestwo' Powinienes dopisac, ze nei znacie sie na ortografii bo ogladajac film 1 okiem znalazlem 2 bledy, ktore od razu rzucily mi sie w oczy(pewnie jest ich wiecej), jak sie cos robi takiego to powinno sie to robic dobrze ;d

EDIT

Po obejrzeniu 2 raz, kolejnych 8 bledow z czego, niektore sie powtarzaja ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja znalazłem tylko 3 błędy, ale tak czy siak ten pierwszy filmik był o wiele lepszy.
A ten filmik co chyba Onar pokazywał na forum było super. A z tym Warnerem Brosem to faktycznie Kryka przesadził.
 

DeletedUser

Guest
Dokladnie to samo pisalem na forum sojuszu, albo cos sie robi z glowa, albo wcale...film zrobiony amatorsko, no ale chlopak zaczyna, pomylki sie zdarzaja...


P.S Co do samych bledow - to jest ich tam troche.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
7/10 taki średni chociaż z błędamihttp://forum.pl.grepolis.com/images/smilies/wink.gif nawet nawet:confused: mózg się parzy od kompa
 
Status
Zamknięty.
Do góry