Angielskie Grepolis

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Nie wiem czy to tu powinienem pisać o tym, ale właśnie się zarejestrowałem na nowym świecie Edessa i może ktoś mnie uświadomi, jaka jest sytuacja na angielskim grepolis, jak tam należy grać.
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Angielskie Grepolis

Zasady na Grepolis wszędzie obowiązują mniej więcej takie same, wszędzie gra polega na tym samym, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zawsze możesz zajrzeć na tamtejsze forum ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Angielskie Grepolis

Mók kolega wchodził na tamto grepolis kiedyś, to bardzo szybko go zjechali. A na forum boję się wejść, bo jestem z anglika taki sobie:). Ale i tak miałem szczęście, bo trafiłem do sojuszu 1 na morzu i chyba 4 na świecie i założyciel jest na mojej wyspie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Angielskie Grepolis

Proste , to samo grepolis tu jest Polskie , a tam Angielskie to tak samo tylko inne słowa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Angielskie Grepolis

Nie wiem czy na angielskich serwerach tak jest, ale na moim rosyjskim np. bonusu nocnego nie ma.
Praktycznie tylko tym sie rozni. Reszta taka sama :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Angielskie Grepolis

Nie wiem czy to tu powinienem pisać o tym, ale właśnie się zarejestrowałem na nowym świecie Edessa i może ktoś mnie uświadomi, jaka jest sytuacja na angielskim grepolis, jak tam należy grać.

kolego gra się bardzo prostu. Angole dziwnie się bronią nawet ofem i atakują defem czyli uczą się od naszych niektórych graczy.

Oczywiście największy plusik to brak bonusiku dla tego oni idą spać a Ty ich atakujesz.
Problem polega na tym że nie bez buntu nie za dużo się śpi bo uciekać wojem trzeba a jak wpakują kolona to jest nieciekawie - no ale życie jest brutalne
 

DeletedUser

Guest
Odp: Angielskie Grepolis

To grepolis jest brutalne... 2000 punktów jest hardcore.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Angielskie Grepolis

W porownaniu do forum ta gra jest taka sobie :) Szczerze mowiac przyda sie osobom tym, ktore znaja sie na angielskim. Raz sobie pogralem, znalazlem sie w sojuszu 8 miejsce, nie umialem nic napisac po tym jezyku i wywalili mnie.
 
Odp: Angielskie Grepolis

W porownaniu do forum ta gra jest taka sobie :) Szczerze mowiac przyda sie osobom tym, ktore znaja sie na angielskim. Raz sobie pogralem, znalazlem sie w sojuszu 8 miejsce, nie umialem nic napisac po tym jezyku i wywalili mnie.

Jeślibyś umiał grać to za sam język nie wywalą.
Sam na angolu grałem 3 miesiące z ekipą z Bałkan woleli tłumaczyć w translatorze na polski niż gadać po angielsku.
A chłopcy do bicia to nie byli.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Angielskie Grepolis

Może ktoś tytuł zmienić ? Bo troszkę wprowadza w błąd gdyż nie ma angielskiego grepolis ;) a tu mowa jest o międzynarodowej wersji gry :) tylko amerykanie mają własną wersje gry (serwery us)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

kolego gra się bardzo prostu. Angole dziwnie się bronią nawet ofem i atakują defem czyli uczą się od naszych niektórych graczy.

Oczywiście największy plusik to brak bonusiku dla tego oni idą spać a Ty ich atakujesz.
Problem polega na tym że nie bez buntu nie za dużo się śpi bo uciekać wojem trzeba a jak wpakują kolona to jest nieciekawie - no ale życie jest brutalne

troszkę się z tym nie zgodzę bo gram na tych serwerach od początku, co prawda zdarzają się tam jeszcze osoby które nie mają pojęcia jak się gra ale z każdym kolejnym serwerem jest ich coraz mniej :) większy cyrk jest na innych wersjach językowych gdzie dopiero grepolis się pojawiło ( ostatnio chyba Finlandia). Wracając do obrony to na serwerach en przynajmniej kiedyś bardziej stawiano na obronę miast niż atakowanie przeciwnika dlatego w wielu ich poradnikach (na forum ogólnym) sporą wagę przywiązują obronie i gdzie np ja pierwsze i drugie miasto robię na off to oni robią defa. Ale oczywiście nie wszyscy tak robią, głownie początkujący gdzie np u nas doradzamy aktywnym nowicjuszom grę ofem :) bo jak obaj wiemy aktywność jest najważniejsza a umiejętności są do zdobycia;) czas na grę natomiast nie
 
Odp: Angielskie Grepolis

Finowie mają 4 światy.
Delta (ostatni) jest chyba tak jak polska Pella światem to testowania bohaterów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry