Ankieta dotycząca Czasu Pokoju w Święta Wielkanocne 2019 r.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29238
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem Czasu Pokoju na Święta Wielkanocne 2019 r.?

  • Tak

    Głosy: 186 81,9%
  • Nie

    Głosy: 41 18,1%

  • W sumie głosujących
    227
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser29238

Guest
Zbliżają się Święta Wielkanocne i czas, gdzie spędzimy je w rodzinnym gronie. W związku z nadchodzącymi świętami chcemy, żebyście zdecydowali, czy ma być na ten czas włączony Czas Pokoju. Do Was należy wybór. Zapraszamy do udziału w krótkiej ankiecie. Do wyboru będą tylko dwie możliwości.

W ankiecie będą mogli wziąć udział wszyscy forumowicze. Ankieta będzie trwała 24 godziny od opublikowania i zakończy się około 18:00 w dniu 16 kwietnia br.
 

DeletedUser32478

Guest
Dopiero co zacząłem grę wiec fajny pomysł na pewno mi odpowiada heh :)
 

DeletedUser32479

Guest
Jestem za, pod warunkiem że zostanie wyłączona możliwość budowy i szkolenia jednostek. Każdy medal ma 2 strony. Chcą ludziska przerwy? to całkowitej.
 

DeletedUser32487

Guest
Ja to nie mam co robić, dlatego nie
smiley_emoticons_lol.gif
 
5 dni najlepiej, bo masz od czwartku swięta.
Zresztą my jutro wchodzimy w czas pokoju, bo sie w końcu dominacja na Katanii kończy ;) ;) ;)
 

DeletedUser16232

Guest
Jestem na TAK
Od pradawnych czasów podczas wojen ludzie na czas świąt zawieszali broń.
podczas ważniejszych wydarzeń, czasu rokowań, rozmów pokojowych lub rozejmowych
Nawet podczas igrzysk
proponował bym od 18 do 22 włącznie

PS
A jeśli chodzi o przerwę całkowitą
To chyba nie od myślenia także :D Taki żarcik :p

Ja myślę że zwolennicy "przerwy całkowitej"
Mają na myśli pod tym pojęciem (gdyby nie był to czas pokoju)
raczej ewentualne wykorzystanie tego okresu na podbicie miast podczas nieobecności niektórych graczy.

Po za tym nie mylmy pojęć.
Czas pokoju to zawieszenie broni. Nie wiąże się to z niemożliwością budowania lub rekrutowania.
I to od każdego zależy jak spędzi ten czas. Czy będzie ślęczał i budował i rekrutował. Czy raczej spędzi czas z rodziną czy przyjaciółmi.

To co innego niż czas urlopu. Podczas którego nas nie ma fizycznie.
Więc niemożliwością jest rekrutowanie lub budowanie, atakowanie lub przejmowanie.
 

DeletedUser31567

Guest
Jestem na tak. Chociaż ta przerwa popsuje szyki . I ten co nie będzie potrzebował czasu pokoju wykorzysta to w sposób taki jak będzie to mu odpowiadało czy zabawę w Boba czy rekrutację. Inni znów maja rodziny albo jakieś inne plany podróż naprzyklad. A ci kt tak chętnie się rwia do bitew to macie cały rok na to. A chcecie pójść na łatwiznę. Bo nikt przy stole albo w kościele nie będzie sprawdzał czy idzie na niego atak i specjalnie jechał kościoła do domu bo kolonia trzeba odbijać. Bo to jest chore. Myślenie nie boli panowie. Chyba... bo co niektórych to już rozum oposcil.
 
Status
Zamknięty.
Do góry