Ankieta w sparawie 2.0

  • Rozpoczynający wątek boxer1981228
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie 2.0 na ETA

  • Tak

    Głosy: 7 14,6%
  • Nie

    Głosy: 40 83,3%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 1 2,1%

  • W sumie głosujących
    48

DeletedUser

Guest
Chciałbym abyśmy się w tym temacie wypowiedzieli na temat wprowadzenia 2.0 na ETA . Wpisujcie swoje komentarze . Ja jestem na nie .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ankieta w sparawie 2.0

Jestem zdecydowanie na nie. A powodów jest wiele:
1. Obecna wersja jest bardzo łatwa w obsłudze i nie stwarza żadnych problemów. Wersja 2.0 moim zdaniem jest irytująca i z gry na świecie z tą wersją zrezygnowałem osobiście po 2 dniach. Nie podobało mi się to zupełnie, grało sie źle.
2. Gram w grepolis głównie dlatego, że w przeciwieństwie do innych gier nie było tutaj wcześniej żadnej wzmianki o zakończeniu światów. Dlatego tez wielu z nas wywaliło kasę na konta premium. A co ważniejsza poświeciliśmy swój drogocenny czas, pewnie w wielu przypadkach kosztem obowiązków domowych i wielu nieprzespanych nocy.
To tak w skrócie. Ze swojej strony moge jeszcze dodać, że po wprowadzeniu nowej wersji przestanę grać, zresztą zapewne jak wielu innych graczy.
A jak będę sobie chciał grać w wersję 2.0 to zarejestruje się na świecie w którym jest już ona wprowadzona.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ankieta w sparawie 2.0

Taką samą podjąłem decyzje jeśli będzie 2.0 kończę grę .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ankieta w sparawie 2.0

Jest wiele gier tego typu.Na pewno coś sobie znajdę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ankieta w sparawie 2.0

Zagłosowałem na nie, chociaz nie łudzę się, że to co zmieni...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ankieta w sparawie 2.0

odpowiedzialem na NIE, rowniez nie wierze ze nasze postulaty i prosby cos zmienia, ale zawsze warto probowac
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ankieta w sparawie 2.0

Głos na nie, z oczywistych przyczyn, o których była już mowa.

Prosiłbym, aby każdy kto zagłosuje w ankiecie, umieścił w temacie komentarz, abyśmy mieli pewność, że głosują gracze z Ety.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ankieta w sparawie 2.0

Głos na NIE.
Panowie taki pomysł mi przyszedł do głowy... To tylko gra i tych niesnasek wojennych nie musimy nigdzie indziej poza nasze miasta przenosić... może zrobilibyśmy "Karczmę Światową" u nas na świecie? Taka zakładka forum spamowego dla powiedzmy pierwszych... 10? 12? 8? sojuszy ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ankieta w sparawie 2.0

Zagłosowałem na nie - z przyczyn wymienionych poniżej przez kolegów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ankieta w sparawie 2.0

Zdecydowanie na NIE. Jakbym chciał pograć na 2.0 to mogę na innym świecie.
obraz.aspx
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11955

Guest
Odp: Ankieta w sparawie 2.0

Jestem na NIE 2.0 zniszczy ten świat i spowoduje ze spora cześć graczy przestanie grać.
 

DeletedUser7708

Guest
Odp: Ankieta w sparawie 2.0

Nie.......grałem na świecie gdzie jest 2.0 i przestałem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ankieta w sparawie 2.0

Głos na NIE.
Panowie taki pomysł mi przyszedł do głowy... To tylko gra i tych niesnasek wojennych nie musimy nigdzie indziej poza nasze miasta przenosić... może zrobilibyśmy "Karczmę Światową" u nas na świecie? Taka zakładka forum spamowego dla powiedzmy pierwszych... 10? 12? 8? sojuszy ;-)

Zrobiłem kiedyś taką właśnie karczmę . Temat się nazywał Gospoda Eta , temat został przeniesiony i zamknięty. Powiedziano mi że temat sytuacja na świecie Eta jest właśnie taka karczmą i mój temat został zamknięty . Możesz sobie jeszcze go przeczytać cały czas wisi .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ankieta w sparawie 2.0

Ciekawe kto się nie przyznał do głosu na tak.

Ja tam nie wierzę, że wszystkie głosowania nad 2.0 przeszły. Po prostu.
 

DeletedUser4737

Guest
Odp: Ankieta w sparawie 2.0

NIE !!! jak walka z Watrakami
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ankieta w sparawie 2.0

Zdecydowane nie.
Nieintuicyjny interfejs, gdybym chciał 2.0 to jak poprzednicy przeniósł bym się na jeden z nowych severów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ankieta w sparawie 2.0

mi sie to tez nie podoba wersja 2
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ankieta w sparawie 2.0

Taka propozycja z mojej strony niech każdy sojusz da info o ankiecie na swoim forum. Żeby nie mogli powiedzieć że zagłosowało tu tylko kilka osób.
Albo jescze lepiej niech support napisze wiadomośc do wszystkich graczy na Ecie
 
Do góry