ankieta

  • Rozpoczynający wątek krzysiek92162
  • Data rozpoczęcia

Mozliwosc dodania jawnej ankiety dla rady

  • Tak

    Głosy: 8 50,0%
  • Nie

    Głosy: 6 37,5%
  • Tak ale Trzeba dopracowac

    Głosy: 2 12,5%

  • W sumie głosujących
    16
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Nie wiem czy jest taka opcja wiec jeśli jest to proszę wytłumaczyć jak i zamknąć temat. chodzi mi o to by założyciel sojuszu miał możliwość podejrzenia kto jak glosował. taka opcja umożliwiająca podejrzenia głosów. oczywiście ankiety bez podglądu tez niech zostaną a stosowna informacja o statusie ankiety powinna być podana. np. ankieta i pod nią informacja "ankieta do wglądu rady" bądź ankieta anonimowa
 

DeletedUser

Guest
nie ma takiej opcji ale ankiety są zazwyczaj animowe żeby nikt się ni9e bał że go założyciel wywali bo nie zagłosował jak on chce...
 

DeletedUser

Guest
Wg. mnie ankieta powinna być zawsze anonimowa. Albo ten pomysł poprawić w sensie opcji ze Założyciel ma podgląd jeśli wybierze taką opcje.
 

DeletedUser

Guest
Albo ten pomysł poprawić w sensie opcji ze Założyciel ma podgląd jeśli wybierze taką opcje.

myślę ze to miał właśnie kolega na myśli. tyle że poszerzył to o członków rady:)
członkowie rady wiedzą tyle co i założyciel więc chyba nie byłoby różnicy. ale jeśli nie dla całej rady taka możliwość to poza założycielem dodałbym jeszcze liderów.
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Ankiety mają to do siebie, że są zazwyczaj anonimowe. Pojawienie się tej opcji może zmniejszyć liczbę osób chcących odpowiadać na ankiety sojuszowe, przez co stracą one na wartości. Wszyscy członkowie sojuszu winni być równymi sobie a ich głosy powinny być tak samo ważne. Nie miałaby sensu ankieta, w której liczona jest waga każdego głosu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry