anno 1503

  • Rozpoczynający wątek luk12345
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Podaj link do gry, jeśli to przez przedlądarkę to link do gry, jeśli gra na PC to też daj link z recenzją.
 

DeletedUser

Guest
Znać znam ale napisałeś posta i niektórzy mogą nie wiedzieć o co chodzi.
 

DeletedUser

Guest
no nic sie nie dziwie

aaaaa mam dzume co robic?
buduje szpitale co dalej mam robic przez nia wszyscy zaminiaja sie w pionerow i na dodatak trace bardzo duzo kasy i nie mam lekow wszystkie sprzedalem jakiemus gosciowi z gory no bo on tez mial
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
1404 jakoś bardziej do gustu mi przypadło choć nie powiem by pozostałe części nie były wart zachodu....
 

DeletedUser

Guest
Ahhh pamietam premiere 1602,,,czy moze 1601....heh juz niepamietam dawno nie gralem ale mialem okazje popykac w kazda czesc i szczerze najlepsza odslona jest 1404 jak narazie :p piekna grafika i rozbudowany model ekonomiczny wraz z rozwojem miast arabskich (ten aspekt mi szczegolnie przypadl do gustu) ten klimat jak sie robi zblizenie arabskiego rynku gdzie paletaja sie mieszczanie :D kocham gry ekonomiczne :D pzdr
 

DeletedUser

Guest
Ja żałuje że mi 1404 nie ruszy na mojej rakiecie, ale serie anno uważam za najlepszego ekonomika zaraz po Industrial Giant II
 

DeletedUser

Guest
Ja też grałem we wcześniejsze wersje Anno-Rewelacja. Polecam. Budujesz i zasiedlasz. Nową też bym kupił, ale niestety kompa mam za słabego. :(
 
Do góry