Anno online

DeletedUser

Guest
Darmowa przeglądarkowa gra typu będzziesz miał kłopoty z zalogowaniem po 3 dniach od rejestracji (rekord tej gry) mimo że grałam w supersoldier, romadorie crims coś tam, bitefight, wargame 1942, forge of empires, plemiona i chyba tyle jeszcze tak szybko problemów nie miałam naajwyżej po 3 miesiącach)
polega na ekonomii i tylko dlatego się zalogowałam na świecie Syrena
 

DeletedUser4

Guest
Odp: Anno online

Probuja przeniesc genialny klasyk - Anno 1602 - na wersje online.. Jak dla mnie gra stracila tym duza czesc swego uroku, probowalem grac pare dni jakis czas temu i chyba po 2-3dniu odpuscilem, bo nie bylo niczego co by przyciagnelo.. Moze to kwestia kryzysu? Podobnie jak ostatnio z innymi grami.. Starosc nie radosc :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Anno online

Moze to kwestia kryzysu?
wieku średniego? :D

też próbowałem grać kilkadziesiąt minut ale nie miałem potem czasu wrócić i chwilowo rzuciłem. planuję wrócić by sprawdzić czy mnie wciągnie. na szczęście nie jest to gra typu Grepolis, gdzie przez 2 dni nieobecności można stracić wszystko co się budowało miesiącami :D

co do rejestracji - ja nie miałem problemów bo wcześniej miałem już konto na TSO. nie mniej miałem problem z aktywacją...
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Anno online

Grałem, w miarę można pograć, ale nie powaliła mnie niczym specjalnym, zwłaszcza że do złudzenia podobne do Settlers Online (bodajże ten sam wydawca:p). Dłużej grałem właśnie we wspomnianego wyżej Settlersa, ale znudził mnie po dłuższej grze. W Anno Online brakuje (lub brakowało jak grałem) walk militarnych oraz sławetnego Auction House (który był chyba najciekawszym elementem w The Settlers Online:p )

Jeśli ktoś lubił tą serię na PC to zachęcam do zagrania, w innym wypadku obawiam się, że może się nie spodobać.
 
Do góry