[Omawiane] Anty-timing

  • Rozpoczynający wątek SNAJPER007
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Co takiego mogę zrobić by ograniczyć wpływ AT, żeby był on jak najmniejszy i rzadziej występował? Póki co do każdego ataku czy wsparcia dodaje lub odejmuj mi minimum 5 sekund! Nie mogę nawet spokojnie klina wstawić tylko śle jak głupi wsparcie na raty z myślą że któreś wpadnie między ostatni atak i kolona, czy gdy sam atakuje. Nerwicy idzie dostać! Za każdym razem to klnę! Kiedyś tego praktycznie w ogóle nie było widać a teraz to... wielkie jedno bagno :(
Powinny wchodzić aktualizacje które by ograniczyły to zjawisko lub żeby AT wynosił 2sekundy. Nwm, czy to przez obciążone serwery bo tyle jest już tych śmieci, może ja mam jakieś zakłócenia na łączu i mi ciągle źle ściąga i wyświetla czy co tam.. Nwm no :(
Pozdro..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Anty-timing

nic nie zrobisz, AT zalezy od ustawien serwera
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Anty-timing

At u nas to 10 sekund zwykle i potrafi ostro wkurzac ale i tak nic z tym sie nie da zrobic, jesli jest w granicach to jest prawidlowo... Jedyne co chyba mozesz zrobic, to przestac grac by sie tym nie denerwowac.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Anty-timing

No chyba bo denerwuje niemiłosiernie :mad: Bardzo często mi wywala nawet 9 sekund. Przeważnie próbuję na szybkości kilka razy przed atakiem, wysyłam i cofam jak za dużo, potem znowu, i jak się powtarza sytuacja to zawsze przy 3 razie jest juz15 sekund po kolonie czy ataku i jak znowu cofam bo mam nadzieję że będzie ujemny to już wtedy jest 20 i nie ma o czym gadać :(
Tylko skąd to się bierze? Za starych dobrych czasów, na Delcie AT wynosiło maks 1, wtedy nawet się nie ogarniało co to konkretnie jest, czy czego to się tyczy, a teraz to już chleb powszedni i zmora wszystkich :(
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Anty-timing

Nie wiem skad to sie bierze, wiem tez ze kiedys nie bylo czegos takiego jak at w prakyce i gralo sie lepiej, teraz niestety sie pojawia, ale dokladnie na to pytanie musi juz odpowiedziec chyba ktos z gory.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Anty-timing

No właśnie, niby istnieje od zawsze ale w praktyce nigdy się tego nie spotkało. Aż na początku sam się zdziwiłem co to jest i w końcu zrozumiałem bo w sumie to nie do końca wiedziałem hehe xD
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Anty-timing

Na Delcie AT także wynosiło +/-10s więc nie wiem, skąd to narzekanie. A były przecież światy z AT +/-30s...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Anty-timing

Grałeś kiedyś na którymś z światów 1-5, 1-8, no może 1-10, w sumie to nawet na Pi (16)... Ja przynajmniej na nich ani razu nie miałem do czynienia żeby wynosił on więcej jak 1s, tego nawet nie szło dostrzec, kiedykolwiek. Wróć sobie teraz po kilku letniej przerwie i zobacz te wszystkie udziwnienia i nie miej możliwości rozegrania konkretnej akcji na przestrzeni 10 sekund (max) samodzielnie.. Irytacja^kwadrat_milion_500_100_900 -.-

Pytam bo może jest jakaś możliwość temu zaradzić, jakoś to ograniczyć lub żeby chociaż minimalnie zmniejszyć..
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Anty-timing

Na Becie zacząłem swoją przygodę z Grepo, ale pograłem miesiąc może i wróciłem do gry dopiero na Juktasie...więc mogę się mylić, bo jednak sporo czasu minęło, a pamięć już nie ta, jak za dzieciaka, ale jakieś AT na pewno tam bywało z tego co ja kojarzę:)

A ograniczyć się tego niestety nie da :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Anty-timing

Heh.. "Mame, tate, komputr się popsuł, cza nowy kupić" xDDD
Jedyny przypadek kiedy zaszła nieprawidłowość z czasem to już się nie tyczyło tymingu bo to był zwykły bug, atak czy tam klin wszedł około 2minuty po kolonie.. A ja siedziałem jak głupi i czekam kurde na ten raport i czekam, kolon wszedł a jego nadal nie ma i bum, po mieście x( xD
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Anty-timing

AT pamiętam był od dawna, już na Theta kombinowaliśmy jak zniwelować jego działanie i są na to sposoby owszem ;) Ale do tego trzeba dojść samemu ;) mała podpowiedź: AT wcale nie jest aż tak losowy jak się wydaje
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Anty-timing

wymyślili AT ze względów na błędy i wolne działanie serwera. Na polskich serwerach AT największe jakie było to +/-30 a najmniejsze to +/- 5 i to chyba na achillesie i faktycznie najczęściej jest +/-10 sekund.

Jak to poprawić a no można. Ale do tego potrzeba aplikacji wspomagających, dużo czasu, umiejętności i dużej praktyki.

Ci najlepsi gracze są w stanie wysłać 10 ataków i z czego kilka tuż przed kolonem to samo się tyczy ze wsparciami. Choć z mojego doświadczenia łatwiej jest wysłać coś po czymś w odpowiednim czasie niż coś przed czymś. Dla tego że pomyłka w tym drugim przypadku spowoduje że nie wyślesz już drugi raz.

Czyli jak wysyłasz atak pod kolona i nie wstrzelisz się dobrze z atakiem i chcesz szybko powtórzyć i przestrzelisz to już jest po ptakach.

Natomiast ze wsparciami mamy nadal możliwość ale już z gorszym czasem.

Najlepszy sposób na AT dla nowicjuszy jest wysyłanie ataków z wolnym trasem bądź teraz triremy z ogniem jedynym. Czyli z czymś co spowalnia i jak nie wyjdzie nam strzał to cofamy i wysyłamy jeszcze raz już bez spowalniacza.

jest jeszcze kilka dobrych sposobów legalnych na poprawę ale raczej nikt nie będzie Ci tu pisał bo dochodził do tego przez długi czas. Sam napisałeś jeden ze sposobów (rozdzielanie wojska - słaby sposób ale jednak czasami pomaga)

Wielu też twierdzi że są do tego jakieś boty - choc ja nie widziałem i nie za bardzo w to wierze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22453

Guest
Odp: Anty-timing

wymyślili AT ze względów na błędy i wolne działanie serwera. Na polskich serwerach AT największe jakie było to +/-30 a najmniejsze to +/- 5 i to chyba na achillesie i faktycznie najczęściej jest +/-10 sekund.

Jak to poprawić a no można. Ale do tego potrzeba aplikacji wspomagających, dużo czasu, umiejętności i dużej praktyki.

Ci najlepsi gracze są w stanie wysłać 10 ataków i z czego kilka tuż przed kolonem to samo się tyczy ze wsparciami. Choć z mojego doświadczenia łatwiej jest wysłać coś po czymś w odpowiednim czasie niż coś przed czymś. Dla tego że pomyłka w tym drugim przypadku spowoduje że nie wyślesz już drugi raz.

Czyli jak wysyłasz atak pod kolona i nie wstrzelisz się dobrze z atakiem i chcesz szybko powtórzyć i przestrzelisz to już jest po ptakach.

Natomiast ze wsparciami mamy nadal możliwość ale już z gorszym czasem.

Najlepszy sposób na AT dla nowicjuszy jest wysyłanie ataków z wolnym trasem bądź teraz triremy z ogniem jedynym. Czyli z czymś co spowalnia i jak nie wyjdzie nam strzał to cofamy i wysyłamy jeszcze raz już bez spowalniacza.

jest jeszcze kilka dobrych sposobów legalnych na poprawę ale raczej nikt nie będzie Ci tu pisał bo dochodził do tego przez długi czas. Sam napisałeś jeden ze sposobów (rozdzielanie wojska - słaby sposób ale jednak czasami pomaga)

Wielu też twierdzi że są do tego jakieś boty - choc ja nie widziałem i nie za bardzo w to wieże.

smiley_emoticons_kaffee2.gif
tyle mu wystarczy;) chociaż ja nie używam spowalniaczy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Anty-timing

Chyba załapałem o co chodzi pisząc z tym jeden po drugim także daruję sobie. Spowalniaczy jak najbardziej, w każdej wiosce do wsiego się przyda :p
Może aż taki nowicjusz to nie ale wcześniej na prawdę, to nikomu nie było potrzebne ;P Co gorsza jeszcze jak idzie korzystać np z telefonu, to już masakra.. Chociaż na początku wydawało się to bardziej dokładne z kolejnym razem zmieniłem zdanie :p
 

tomaszek79

Zespół Grepolis
Odp: Anty-timing

uważam osobiście ża AT to dobra sprawa, proszę sobie wyobrazić sytuację gdy jeden gracz pakuje kolona na godz. np.20:00:00 i cały sojusz sle wsparcia na 20:00:01-- bez AT każdy trafi i gracz ma praktycznie nikłe szanse na odbicie miasta chyba ze je odpowiednio zdefuje przed atakami no i teraz jest ten dreszczyk emocji uda się wstrzelic czy nie :)

Wielu też twierdzi że są do tego jakieś boty - choc ja nie widziałem i nie za bardzo w to wieże.
przypomnę że według regulaminu używanie botów jest zabronione.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Anty-timing

A te wieże to dwie czy trzy?

ahhh dziękuje za poprawę. Miło mi niezmiernie, że ktoś tak uważnie czyta moje posty :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

przypomnę że według regulaminu używanie botów jest zabronione.

Tu nie ma co przypominać. Doskonale o tym wiem. Pisałem raczej informacyjnie.

Co do Twojego stwierdzenia to się nie zgodzę. Są gry przeglądarkowe gdzie nie ma AT (a przynajmniej były). No ale mamy tak a wiec trzeba się przyzwyczaić
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Anty-timing

No ale mamy tak a wiec trzeba się przyzwyczaić
W sumie do AT już dawno powinniśmy się przyzwyczaić heh:D
Szkoda, że kolejne światy wychodzą z AT również 10, ciekawie byłoby zobaczyć mniejsze AT. Łatwiej dałoby się je pewnie "wyczaić" w puszczaniu odpowiednio ataków/wsparć, by wchodziło tak jak się chce.
 
Do góry