[Omawiane] Anty-timing

  • Rozpoczynający wątek SNAJPER007
  • Data rozpoczęcia
Odp: Anty-timing

Musisz po prostu opracować swój system celowania, w którym będziesz to robił najszybciej jak tylko dasz radę dzięki temu będziesz miał więcej możliwości
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser20879

Guest
A ja Wam powiem że na świecie na którym gram widuję wsparcia różnych graczy gdzie wchodzą 1 sec po kolonie i to po kilkanaście...są to osoby znane jako złotnicy więc to też ma znaczenie coraz większe...niestety schodzi na psy ta gra
 

DeletedUser22102

Guest
A ja Wam powiem że na świecie na którym gram widuję wsparcia różnych graczy gdzie wchodzą 1 sec po kolonie i to po kilkanaście...są to osoby znane jako złotnicy więc to też ma znaczenie coraz większe...niestety schodzi na psy ta gra

Dla mnie to nie jest przypadek. Bo 90% tzw. "złotników" (czyli nie wszyscy) to po prostu dobrzy gracze, oczywiście na premce, czasem coś skrócą, rzucą na event, ale bez przesady. Nazywani są złotnikami, bo powiedzmy taki...proletariat, klasa średnia graczy, która traci wojsko i miasta na ich rzecz, w jakiś sposób musi sobie tłumaczyć klęski na froncie, oczywiście nie doszukując się w tym własnej winy. Argument złota jest obecnie najczęściej tutaj stosowany, rzadziej spotykamy już bociarzy, multikonciarzy itd. Prawda jest jednak taka, że po prostu ci gracze mają dużo czasu, wiedzę i doświadczenie i to im w zupełności wystarczy do dobrego synchro, szczególnie przy większej ilości miast, to zawsze jakieś wsparcia trafisz w sekundę kolona.
 

DeletedUser23832

Guest
AT to bardzo fajna rzecz. Dzięki temu są emocje i adrenalinka. Przy akcji gdzie kilku graczy z obu stron jest online jest to kwintesencja grepo...czyli zabawa i rywalizacja :)
Dla przykładu pokaże co mam na myśli i dlaczego warto mieć wszystkie możliwe spowalniacze w miastach danej specjalizacji:

na drugim obrazku:
skład broniący : ja, cytadela, dżejms błond i mr stachoo
skład atakujący : święty pio, godfather, justyna wie, dmuch

no ale składy to można wywnioskować z ruchów
 

Załączniki

  • a.jpg
    a.jpg
    110,4 KB · Wyświetlenia: 36
  • b.jpg
    b.jpg
    146,2 KB · Wyświetlenia: 32

DeletedUser25428

Guest
Ciekawe czemu? Jak na razie możemy tylko snuć teorie spiskowe.
 

DeletedUser21146

Guest
To nie ma żadnego związku, gram z premką, zawsze pilnuję, żeby mieć po kilka prób celowania i za każdym razem at szaleje tak samo
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser25428

Guest
No, premium prawdopodobnie nic nie daje, lecz Poolskaa napisał/a tak, jak widać powyżej.
 

DeletedUser21146

Guest
Niegdyś grałam bez premki i wyglądało to tak samo, a doszukiwanie się takich niuansów to dla mnie duże nadużycie
smiley_emoticons_confusednew.gif
 
Do góry