[Przekierowano do ticketów] anty-timing

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser32923
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser32923

Guest
Witam , nie wiem czy inni zauważyli , ale anty-timing mi nie działa , na 10s mi nie raz przesuneło 12-13s może to być naprawione ?
 

DeletedUser32923

Guest
Carphi i helike , nie wiem czy jakiś inny świat .
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękuję. Proszę również o napisanie ticketa w tej sprawie.
 

DeletedUser32923

Guest
ok
a ticket to gdzie , bo nigdy tak nie wysyłąłem nic ?
 
no to farciarz z Ciebie :0 bez lagów ..
na takie odchylenia nikt , tak mi się wydaje, nie zwraca uwagi ... albo wyjdzie synchro albo nie .. a Ty tu przytaczasz coś że jak by Ci zależało na dokładnym 10s antytimingu ..
 

DeletedUser32923

Guest
mi nie chodzi czy synchro wyjdzie tylko anty-timing przesuwa więcej sek
 
Wykorzystywanie błędów w grze na swoja korzyść jest nie dozwolone, dlatego dobrze, że zgłosiłeś ten błąd :)
 
zrobiłem 30 prób ... i raz wyszła 1 sek więcej niż powinna z max antytimingu
ale to nie błąd tylko zwyczajne opóźnienie polecenia i pojawienia się go ... bo przecież "setnych sek nie widzimy na timerze"
( dla ułatwienia "liczenia" wszystkie próby w równych 10 sek każdej minuty .. były przeprowadzane )

tak więc ... radą Suppteamu .. wyczyść przeglądarkę , wyłącz skrypty , restartnij kompa i ponownie przeprowadź testy ;)
 
no to farciarz z Ciebie :0 bez lagów ..
na takie odchylenia nikt , tak mi się wydaje, nie zwraca uwagi ... albo wyjdzie synchro albo nie .. a Ty tu przytaczasz coś że jak by Ci zależało na dokładnym 10s antytimingu ..
Dla mnie zakres at zmieniony z 10 na 13s to dwie dodatkowe próby przy synchro, dość istotna różnica.
 
Status
Zamknięty.
Do góry