[Wyjaśnione] Anulowanie rozkazu - anty-timing

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29845
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29845

Guest
Witam, czy przy anulowaniu rozkazu ataku/wsparcia obowiązuje reguła anty-timingu? Przykład. Wysyłam atak/ wsparcie. Po dokładnie 5-u minutach anuluję rozkaz ataku/wsparcia i wojsko wraca po kolejnych (dokładnie) 5-u minutach czy też do tych 5-u minut dodawany/odejmowany jest przedział anty-timingowy (w zależności od światów)?
 

DeletedUser29845

Guest
Ehh.. Powiem tak - robiłem kilka, kilkanaście prób na s62 gdzie anty-timing wynosi ponoć +/-10s i Cofając po minucie, dwóch, 5 czy 9 prawie zawsze dodawało mi 1 s po anulowaniu rozkazu do czasu powrotu wojsk. Raz się trafiły 2s , nie pamiętam teraz czy w ogóle kiedykolwiek nic nie dodawało. Nawet jeśli anty-timing istnieje, to coś tu jest nie halo.. Gdzie pozostałe wartości z przedziału -10 - +10 s (zawsze mi dodawało nigdy nie odejmowało). A może to nie anty-timing te +1s (lub raz +2s) tylko jakaś inna specyfika tejże gry? Liczę na wyjaśnienie moich wątpliwości..
 

DeletedUser29238

Guest
+1 s, +2 s jak najbardziej mieści się w przedziale -10/+10 s, więc chyba sprawa jasna, że anty=timing jest i działa. ZERO (0) również jest w tym przedziale. Ważne, żeby mieściło się w danym przedziale czasowym. Może być również -7 s, ale nie musi. Jednak jak tak się zdarzy, będzie to zgodne z ustawieniami świata.
 

DeletedUser29184

Guest
Przecież to bujda, jak coś idzie załózmy minute i cofasz to wróci po minucie, tak sie robi cofki, ew klina zalezy co masz w mieście AT dziala na wydanie polecenia ale tutaj zawsze mzoesz wyliczyć kiedy wycofać polecenie zeby weszło za/przed kolona
 
Kogo wy się pytacie ? Oni pojęcia o tej grze nie mają , co za bzdura , przecież przy cofce nie ma wpływu AT
 

DeletedUser29845

Guest
Kogo wy się pytacie ? Oni pojęcia o tej grze nie mają , co za bzdura , przecież przy cofce nie ma wpływu AT

Dobra, a te moje 1-2s to zamulenie serwera, jakiś błąd czy po prostu muszę co do połówek sekund dopasowywać (jeśli chodzi o sekundy to zawsze dobrze cofałem i równo - przykładowo 2 minuty szedł atak, wtedy go cofałem dokładnie i wracał po 2 minutach i 1 sekundzie)
 

DeletedUser24204

Guest
+1 s, +2 s jak najbardziej mieści się w przedziale -10/+10 s, więc chyba sprawa jasna, że anty=timing jest i działa. ZERO (0) również jest w tym przedziale. Ważne, żeby mieściło się w danym przedziale czasowym. Może być również -7 s, ale nie musi. Jednak jak tak się zdarzy, będzie to zgodne z ustawieniami świata.
Kogo wy się pytacie ? Oni pojęcia o tej grze nie mają , co za bzdura , przecież przy cofce nie ma wpływu AT
no widzisz Mati ze pytam od kiedy ta zmiana , skoro nasz team pisze cos takiego :p
 
Dobra, a te moje 1-2s to zamulenie serwera, jakiś błąd czy po prostu muszę co do połówek sekund dopasowywać (jeśli chodzi o sekundy to zawsze dobrze cofałem i równo - przykładowo 2 minuty szedł atak, wtedy go cofałem dokładnie i wracał po 2 minutach i 1 sekundzie)

to są bardzo dobrze prosperujące serwery inno w które wkładają tyle kasy :) stąd te 1-2s. opóźnienia

no widzisz Mati ze pytam od kiedy ta zmiana , skoro nasz team pisze cos takiego :p
nasz team w to nigdy nie grał
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29238

Guest
Niestety, muszę z przykrością stwierdzić, że AT również działa przy cofkach i to od bardzo dawna. Uważam temat za wyjaśniony.
 

DeletedUser24204

Guest
nie działa nawet spr przed chwilą kilkakrotnie ..a gdzie mozna o tym poczytac?

to jeszcze proszę napisz od kiedy ta zmiana ?bo wczesniej nigdy nie działałał chyba ze sie wam serwery zwiesiły co się ostanio często zdarzało.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22713

Guest
Niestety, muszę z przykrością stwierdzić, że AT również działa przy cofkach i to od bardzo dawna. Uważam temat za wyjaśniony.
jeden komentarz: hahahahahaha :D

Jak nie masz pojęcia o grze to mógłbyś chociaż nie wprowadzać w błąd
 

DeletedUser19132

Guest
Niestety, muszę z przykrością stwierdzić, że AT również działa przy cofkach i to od bardzo dawna. Uważam temat za wyjaśniony.

misiek a Ty w ogóle wiesz co oznacza pojęcie "cofka" ..... Bo mam wrażenie że nie :)) I chyba tylko dzięki Twojej nieudolności odnosisz wrażenie że AT jest obecne :p
 

DeletedUser27444

Guest
No Kolega z Teamu się rypnął ... No cóż !
Nie pierwszy raz nie ostatni ... Już po nim tak nie jedźcie jak po ....misiu :) :) :)
Się jeszcze wyrobi ...
 
Do góry