[Naprawiony] Anulowanie ruchów wojsk

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15508
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15508

Guest
Witam, mam taki dość głupi i przeszkadzający mi osobiście w grze problem. Mianowicie chodzi o znaczek krzyżyka przy wysłanych atakach, wsparciach etc. Takowego krzyżyka nie ma i aby cofnąć coś co zostało przeze mnie wysłane muszę wejść w ikonkę owego ruchu i dopiero kliknąć "anuluj". Może nie jest to aż takie ważne ale podczas robienia np cofki przyd czy p o kolonie często liczą się sekundy. Przez taką sytuację niedawno ktoś także stracił miasto bo owego krzyżyka nie było by zawrócić wojska.

Proszę o odniesienie się do tematu.

Dziękuję

Pozdrawiam
londi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Anulowanie ruchów wojsk

a no masz racje tez tak mialam napisalam ticketa i kazali mi ta pamiec lokalna przeczyscic. zrobilam to pomoglo, ale po paru h ten sam problem powrocil wiec wie wiem sama czy to wina gry czy nie;
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Anulowanie ruchów wojsk

U mnie wczoraj nie było "x" przy handlarzach, dzisiaj już normalnie występuje...co było tego przyczyną, to trudno powiedzieć, a poprawiło się samo, bez czyszczenia ciasteczek i innych cudów. Może ktoś w międzyczasie to poprawił na szybko...
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Anulowanie ruchów wojsk

Wątpię że poprawiono, u mnie ten krzyżyk raz jest a raz go nie ma z przewagą jego brku niestety..

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dwa dni a władza się jeszcze nie wypowiedziała :(
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Anulowanie ruchów wojsk

Władza ma problemy ze zreplikowaniem zjawiska, sprawdzam każdy wysłany atak czy wsparcie i za każdym razem możliwość cofania pojawia się poprawnie na wszystkich podglądach. Korzystam z Fire Foxa bez żadnych dodatkowych skryptów. Czyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki jest zaleceniem standardowym gdyż powoduje ona szereg problemów z wyświetlaniem. Skoro jednak to działanie nie pomaga to pojawia się pytanie o dodatki do przeglądarki czy z jakichś korzystacie?
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Anulowanie ruchów wojsk

U mnie wszystko jest ok, sprawdzone na 3 przeglądarkach, odpalony skrypt GRC i DIO-TOOLS i wszystko działa, na gołej przeglądarce też. Pewnie zainstalowali pełno syfu i teraz się krzaczy albo krecik maczał w tym palce haha
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Anulowanie ruchów wojsk

Krecika nigdy nie miałem i nie zamierzam instalować. Problem występował w sumie tylko podczas tego jednego dnia, kiedy był zgłoszony ten błąd. Dlaczego, to ciężko powiedzieć?! Następnego dnia już wszystko było ok i nadal działa. A nawet ciastek nie wyczyściłem, czy skryptów nie wyłączałem :)

A także temat chyba można uznać za wyczerpany...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Anulowanie ruchów wojsk

Ustalono już przyczynę pojawiania się tego problemu.
Został zgłoszony i czekamy na naprawę.
Dziękujemy za przekazanie informacji :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry