[Omawiane] Apka niestabilna?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29986
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29986

Guest
Witam, pytanie mam dot. aplikacji mobilnej.
Dlaczego podgląd ruchów wojsk spowalnia, unieruchamia lub wyrzuca z aplikacji mobilnej przy atakach w ilości ~ 100?

Byłem przekonany, ze jest to winą urządzenia (szrot, a nie smartfon), niestety nufka galaxy s8+ objawia się takimi samymi uporczywymi oznakami niestabilności. Przekaz transferu danych również, nie powoduje przyczyny zamulenia gry.

Jest możliwość popracowania nad tym?

(przykład stu poleceń to początek problemów, jeśli istnieje coś koło 400stu - poprostu wywali i ende)
 
Witam, pytanie mam dot. aplikacji mobilnej.
Dlaczego podgląd ruchów wojsk spowalnia, unieruchamia lub wyrzuca z aplikacji mobilnej przy atakach w ilości ~ 100?

Byłem przekonany, ze jest to winą urządzenia (szrot, a nie smartfon), niestety nufka galaxy s8+ objawia się takimi samymi uporczywymi oznakami niestabilności. Przekaz transferu danych również, nie powoduje przyczyny zamulenia gry.

Jest możliwość popracowania nad tym?

(przykład stu poleceń to początek problemów, jeśli istnieje coś koło 400stu - poprostu wywali i ende)
W przypadku starego systemu to tez jest podobnie gdy wbijesz do kogoś kolona i leci okolo na okupacje 200 wsparc i juz stoi np 10k birem i 50k deffa i gdy robi sie podglad okupacji z telefonu to wywala po prostu po kilkunastu sekundach.
 
Do góry