[Nie można powtórzyć] aplikacja mobilna- oddział obywatelski

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22282
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22282

Guest
Na aplikacji mobilnej po powolaniu oddzialu obywatelskiego zamiast jego ikony pojawia sie ... rózowy kwadrat. Bład pojawil sie po ostatniej aktualizacji niestety nie mogę wkleić screena.bład jest w gospodarstwie nie np. W raporcie
---
A propo aktualizacji... ten wygląd jednoste... poprostu śmieszny , jak z bajeczki animowanej... to ma przyciągac 5 latkow?;)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: aplikacja mobilna- oddział obywatelski

Nie udało się powtórzyć tego błędu w wersji aplikacji 2.98. Jeśli posiadasz tę wersję i nadal występuje problem z oddziałem obywatelskim, daj znać.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: aplikacja mobilna- oddział obywatelski

Jak nie można powtórzyć, jak można. Dzisiaj leciał atak, straż stawiałem na mobilu i po jej odpaleniu pojawił mi się różowy kwadracik na jej miejscu.

Screena niestety nie zrobiłem, bo po nocy nie myślałem o takich rzeczach...a apkę aktualizowałem wczoraj.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: aplikacja mobilna- oddział obywatelski

Oczywiscie ze jest... mam to na dwoch urządzeniach.... zaraz postaram sie wkleic screena
 

DeletedUser5

Guest
Odp: aplikacja mobilna- oddział obywatelski

To będę bardzo wdzięczna za screena z błędem :) Od kilku tygodni mój tablet jest w naprawie, więc niestety sama nie jestem w stanie nic sprawdzić, ale dostałam screena z najnowszej wersji od innej osoby i wyglądało na to, że wszystko w porządku.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: aplikacja mobilna- oddział obywatelski

Dzis juz mi sie wyswietla normalnie ale nie bede specjlanie powolywal w kazdym miescie i surkow tracil zeby udowodnic ze problem był lub nadal jest
 
Do góry