[Ulepszenie] Aplikacja mobilna - zmiany

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19362
  • Data rozpoczęcia

Które zmiany chciałbyś zobaczyć w nowej aplikacji mobilnej?

  • Zmiana nr. 1

    Głosy: 0 0,0%
  • Zmiana nr. 2

    Głosy: 0 0,0%
  • Zmiana nr. 3

    Głosy: 1 5,9%
  • Zmiana nr. 1 i 2

    Głosy: 0 0,0%
  • Zmiana nr. 1 i 3

    Głosy: 0 0,0%
  • Zmiana nr. 2 i 3

    Głosy: 0 0,0%
  • Zmiana nr. 1, 2 i 3 (wszystkie)

    Głosy: 15 88,2%
  • Wszystko na nie

    Głosy: 0 0,0%
  • Obojętnie

    Głosy: 1 5,9%

  • W sumie głosujących
    17

DeletedUser19362

Guest
Witam

Chciałbym na wstępie powiedzieć, że używam i starej (nie usunąłem) i nowej apki w telefonie. Mam nadzieję, że starej już nie będę musiał używać...​

Zmiana nr.1

Przydałoby się w jakiś sposób zmienić wygląd forum w nowej apce.

- Podział na strony
Zdarza się, że przeglądam temat pt. spam. Jest tam ileś tam set stron spamu :)
Gdy próbuje przeglądnąć w telefonie, długo się mi ładuje a potem długo trzeba przewijać, żeby zobaczyć jakiś mało wazną odpowiedź. W starej aplikacji podział był i niepotrzebnie to zmieniali.


Zmiana nr. 2

Często koordynuje jakieś akcję lub robię jakieś tabelki... Niektórzy zapisują sobie jakie wojska mają w jakim mieście zrekrutować. A co jeśli jesteś na telefonie?

- Notatki
Przydałby się notatnik w wersji mobilnej. Nie musi być opcja edytowania go... Moim zdaniem opcja do wglądu wystarczy. Osoby, które nie koordynują akcji i nie przydzielają celów nie wiedzą o co chodzi :)


Zmiana nr. 3

Wiele osób zaznacza sobie graczy, sojusze kolorami. Niestety w mobilnej apce nie widać twoich kolorów, a tylko te "systemowe" - wrogowie (czerwony), sojusznicy (niebieski), pakt (zielony) ty (żółty).

- Kolory
Osobiście bardzo często zaznaczam sobie różnych graczy różnymi kolorami. Na kompie mam strasznie "kolorowo".
Żeby zobaczyć czy to miasto tego gracza trzeba kliknąć informacje... Na mapce byłby już widoczny jak na komputerze, i myślę, że właśnie w informacjach dałoby się zaznaczyć kolor.

Propozycja z raportami już była więc jej nie uwzględniam.

Pozdrawiam! :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15461

Guest
Odp: Wersja mobilna - zmiany

Witam

Chciałbym na wstępie powiedzieć, że używam i starej (nie usunąłem) i nowej apki w telefonie. Mam nadzieję, że starej już nie będę musiał używać...​

Zmiana nr.1

Przydałoby się w jakiś sposób zmienić wygląd forum w nowej apce.

- Podział na strony
Zdarza się, że przeglądam temat pt. spam. Jest tam ileś tam set stron spamu :)
Gdy próbuje przeglądnąć w telefonie, długo się mi ładuje a potem długo trzeba przewijać, żeby zobaczyć jakiś mało wazną odpowiedź. W starej aplikacji podział był i niepotrzebnie to zmieniali.


Zmiana nr. 2

Często koordynuje jakieś akcję lub robię jakieś tabelki... Niektórzy zapisują sobie jakie wojska mają w jakim mieście zrekrutować. A co jeśli jesteś na telefonie?

- Notatki
Przydałby się notatnik w wersji mobilnej. Nie musi być opcja edytowania go... Moim zdaniem opcja do wglądu wystarczy. Osoby, które nie koordynują akcji i nie przydzielają celów nie wiedzą o co chodzi :)


Zmiana nr. 3

Wiele osób zaznacza sobie graczy, sojusze kolorami. Niestety w mobilnej apce nie widać twoich kolorów, a tylko te "systemowe" - wrogowie (czerwony), sojusznicy (niebieski), pakt (zielony) ty (żółty).

- Kolory
Osobiście bardzo często zaznaczam sobie różnych graczy różnymi kolorami. Na kompie mam strasznie "kolorowo".
Żeby zobaczyć czy to miasto tego gracza trzeba kliknąć informacje... Na mapce byłby już widoczny jak na komputerze, i myślę, że właśnie w informacjach dałoby się zaznaczyć kolor.

Propozycja z raportami już była więc jej nie uwzględniam.

Pozdrawiam! :D

Jestem zdecydowanie na TAK!
Sam korzystam z wersji mobilnej, więc wiem jak to denerwuje.
Ale najlepsze są kolory, bo ..... Mam stare kolory, jako czerwone oznaczony jest sojusz, który nie jest już oznaczony jako wróg!
Dlatego jestem za wprowadzeniem tych zmian.
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Wersja mobilna - zmiany

Dziękuję za liczny odzew... Przy tej ilości głosów na pewno przejdzie...
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Wersja mobilna - zmiany

Ja jestem na tak forum najbardziej przeszkadza.
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Aplikacja mobilna - zmiany

Też jestem na tak za wszystkim. Przydałyby się te rzeczy. Trzeba niestety też pamiętać o osobach ze słabszymi sprzętami, dodanie zbyt wielu rzeczy do Grepo App może uniemożliwić grę osobom, które mają słabsze smartfony. Więc do proponowanych zmian dorzuciłbym "poszerzenie opcji", aby gracze mogli powyłączać wyświetlanie niektórych rzeczy, aby ich smartfony pracowały szybciej z Appką.
 

DeletedUser19857

Guest
Odp: Aplikacja mobilna - zmiany

Zdecydowanie jestem za, forum powinno być już dawno przebudowane.
 
Do góry