[Wyjaśnione] Aplikacja Mobilna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15831
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15831

Guest
Odp: Aplikacja Mobilna

Prosze bardzo kolejne pytania co to jest?
259byx2.png


nastepne pytanie czemu w podgladach nie pokazuje nadciagajacego ataku mimo ze on nadciaga ? screeny? prosze
5cc7rn.png

ztc779.png


odrazu odpowiem bo wy pewnie nie bedziecie wiedziec dlaczego spowodowane jest to podzialem miast na grupy czyli opcji zarzadcy ktorego sie da przez aplikacje kupic ale nie dziala on poprawnie.

kolejne pytanie gdzie jest ten przycisk do funkcji zarzadcy za ktore placimy w aplikacji mobilnej screeny prosze:

icvd4m.jpg


wychodzac z domu mam kasowac grupy dla 90 miast bo niewidze podgladow ? smieszne...

kolejna pytanie 4 rdzeniowy telefon z jednym z naszybszych internetow LTE w europie nie jest w stanie przewinac na forum 400 wpisow w jednym temacie czego to jest wina? moze mi polecicie ciasteczka wyczyscic hm???


czekam na wyjasnienia.
smiley_emoticons_irre.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jedynie co ladnego w tej aplikacji to ten zeus co sobie merda piorunami... zadna opcja poprawienia funkcjonalnosci tego produktu nie jest od dawna brana pod uwage ,upiekszac to wy wiecie co sobie mozecie....
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Aplikacja Mobilna

Wiesz, sam "broniłem" supportu przy wielu okazjach. Ale ostatnio dzieje się w tym temacie coś niedobrego i sam przechodzę pomału na stronę "zła" :) A Ty widzę każdą naszą wypowiedź tutaj odwracasz, aby posłodzić supportowi. Od tego chyba jest to forum, aby dyskutować na temat gry, a support od tego, aby pełnić rolę łącznika między Inno a graczami, czyż nie? Dlatego też zwracamy tutaj uwagę na niedociągnięcia w grze, czy w tym przypadku aplikacji mobilnej, mając nadzieję, że nasze uwagi zostaną skierowane "wyżej".

Czy może nasze rozumowanie jest błędne?


PS: W sumie, to nie miejsce na taką dyskusję i chciałbym zostać przy temacie błędów/niedociągnięć aplikacji, a nie prowadzić jakieś teoretyczne rozważania, z kim to powinniśmy rozmawiać...bo znowu jakiś kolorowy przyjdzie i mi da ostrzeżenie za pisanie na temat, czemu on sam nie przeczył :)

Mylisz się co do moich postów z tym słodzeniem i to bardzo. Nikomu nie słodzę i nie mam zamiaru tylko po prostu nie rozumiem dlaczego macie wielkie pretensje do kogoś kto tak naprawdę nie ma nic wspólnego z tworzeniem kodu gry.. Co do pracy suportu masz rację przekazują to info, ale niech to będzie info, a nie pretensje typu "zatrudnijcie kogoś lepszego" śmiało proszę pisać prosto do Hamburga, a gwarantuje że Zillmer da odpowiednie zadanie żeby udowodnić że ten co się uważa za najmocniejszego jest tak naprawdę laikiem Wymieniłem się sporą liczbą maili i plików, zadałem pytanie na forum co było tak naprawdę częścią tego wszystkiego i szczerze mówiąc nikt nie udzielił mi z miejsca jasnej i konkretnej odpowiedzi, czyli stwierdzam, że wśród użytkowników forum nie ma osoby kompetentnej do pisania kodu gry. A takie niedociągnięcia jak apka zawsze były i będą. Nie ma kodów idealnych i nigdy ich nie będzie, a jak komuś nie pasuje to grać nie musi. Nikt nikogo do grania nie zmusza ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Kogut pozwolę sobie odpowiedzieć w imieniu twórców bo dostałem właśnie takie pozwolenie.

- "Nie pasuje Ci aplikacja mobilna to ją odinstaluj i graj wyłącznie na w pełni funkcjonalnej wersji jaką jest wersja przeglądarkowa."
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Aplikacja Mobilna

a ktory ci tak kazal mi odpowiedziec? i dlaczego sam nie odpisal?
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Aplikacja Mobilna

Rozmawiam z jednym z założycieli o pewnych sprawach i tak rzuciłem właśnie te problemy o których pisałeś. Odpowiedź była krótka i zwięzła. Przekazałem Ci ją tak jak dostałem.
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Aplikacja Mobilna

Aha czyli bledy sobie moga byc brak funkcjonalnosci tez niepasuje to odinstalowac... zaraz zaraz ale to ja nie ciebie o to pytalem prawda?
smiley_emoticons_irre4.gif
jak jest taki madry i tak traktuje graczy to niech sam napisze a nie poczta pantoflowa przesyla wiadomosci...
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Aplikacja Mobilna

Proszę bardzo to adres do korespondencji listownej:

Friesenstraße 13, 20097 Hamburg, Germany

To email:

info@innogames.com

Twórcy Inno nie szprechają po polsku, wiec albo niemiecki, albo angielski. Pisz śmiało, pytaj o co chcesz i wszelkie pretensje wylewaj do nich. Nr telefonu mogę Ci nawet podać jeśli potrzebujesz.
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Aplikacja Mobilna

Nie potrzebuje adwokata sam sobie poradze. Oto kolejne cudo nowej szaty graficznej
2hz4u12.png


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Niech odpisze po angielsku wszystkim uzywajacym ta aplikacje ze ma ich gleboko w dupie ktos ze swity napewno przetlumaczy:eek:
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Aplikacja Mobilna

Nie rozumiem Twojego tematu. Wiesz w ogóle na czym polegają gry przeglądarkowe? To jest gra MMO a jak wiadomo takie gry potrzebują odświeżania strony. Temat naliczania surowców był na forum bo był taki sam błąd, który znikał po odświeżeniu strony. Ten tez na bank zniknie jak się zalogujesz ponownie. Bugów jest bardzo dużo, ale nie ma gry idealnej i nigdy nie będzie. Zdjęcia te które wrzuciłeś były już dawno w inno i odpowiedź Ci udzieli każdy taką samą. "Odśwież stronę/zaloguj się ponownie"
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Aplikacja Mobilna

Tak wiem gram w nia 6 rok
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
po co jest moj temat ? po to zeby ktos wkoncu cos z tym zrobil...Po to. Gdzie byl temat o braku podgladow ruchu jednostek jesli miasta sa podzielone na grupy ? pokaz mi bom slepy.
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Aplikacja Mobilna

I gdzie tu niby jest napisane o tym ze nie dziala podglad ruchu wojsk jesli sa wlaczone grupy? jest napisane ze nie ma podgladow tylko ale co i jak to juz nie... przeczytales to wogule czy starasz sie zablysnac?
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Aplikacja Mobilna

Przeczytałem "w ogóle" ;) Dla mnie jest jasne że skoro nie ma podglądu to nie będzie go również przy włączonych grupach :)
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Aplikacja Mobilna

Nie musze ci tlumaczyc ile dnia ja spedzam na mobilu a ile na komputerze to jest malo wazne dla mnie aplikacja ma byc jasna i czytelna a nie tylko stwarzac mi problemy. Podziel sobie miasta na grupy jak ich masz duzo tfuuu co ja pisze zaplac za to i sobie podziel bo to platna funkcja a pozniej odbieraj ataki na wersji mobilnej. jeszcze dobrze by bylo jakbyc mial +70 miast wtedy bys mowil inaczej. Dwa przeciez podglad jest niedzialaja podgrupy wiec skoro nie dzialaja powinny byc automatycznie wylaczone jesli wchodzi sie w aplikacje mobilna .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21733

Guest
Odp: Aplikacja Mobilna

Wiem doskonale o czym mówisz bo ja też jestem przez zdecydowaną większość dnia na mobilu i też mnie to strasznie denerwuje, ale tutaj możemy sobie tylko gdybać i nic z tego nie wyjdzie. Niestety ale apka nie zostanie zmodernizowana do tego stopnia, a przynajmniej nie przez najbliższe 2 lata.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Aplikacja Mobilna

Hehe...czyli jak zacznie się odpływ klientów, tfuu graczy, to będzie to na rękę Inno, tak? Bo tak można zrozumieć taką odpowiedź. Nie poprawimy błędów, bo nam się nie chce, a jak Wam się coś nie podoba, to nie grajcie...szkoda słów. Widać, że nowe funkcje za złoto muszą przynosić niezłe dochody, skoro twórcy gry mają w głębokim poważaniu graczy poprzez brak funkcjonalności aplikacji mobilnej.

A co do tych ruchów wojsk, to jest nowość jakaś, wprowadzona niedawno. Wcześniej było widać wszystkie ataki w podglądzie...nieważne, czy miało się grupy, czy nie. Sam mam od dawna grupy porobione, inaczej się nie da przy tych prawie dwustu miastach i problemów z atakami nie miałem jeszcze. Dopiero dzisiaj zwróciłem na to uwagę. Puszczałem ataki ogni pod kolony i w pewnym momencie wyłączyli mi prąd. Przeniosłem się na mobila, puszczam atak lądu i w podglądzie go nie ma...i wielkie zdziwienie, co się stało, bo wojska w mieście nie ma, a w podglądzie go nie widać. A atak czarem chciałem przykryć. Dopiero później zauważyłem, już po włączeniu prądu, że miałem wybraną grupę akurat z ogniami i przez to tego lądu nie było widać. Choć odkryłem, że jak się wejdzie w miasto, z którego wyszedł atak, to jest tam zakładka ruch, gdzie ten atak można znaleźć...ale się namęczyłem z tym strasznie dzisiaj.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A co do tego podglądu, to przecież jest on widoczny. W menu jest zakładka podgląd. Do tej pory nie była ona kompatybilna z grupami miast z gry i były tam pokazane wszystkie ruchy wojsk. Aktualnie, jak się zostanie w jakiejś grupie na przeglądarce, to już nie widać tych ataków wysyłanych z/na nasze miasta będące w innej grupie...dla mnie absurd.
 

DeletedUser22865

Guest
Odp: Aplikacja Mobilna

Jest wesoło.
Od wczoraj jedynie ta nowa apka działa mi poprawnie. Z tego linku powyżej owszem zaloguję się, ale już z podglądem miast mam problem. Z żadnej przeglądarki nie jestem w stanie wejść do gry.
Skoro podstawą jest tablet i skazany jestem na coraz bardziej kolorową apkę, to chyba czegoś innego poszukam.
 

DeletedUser34805

Guest
Witam , mam pytanko? Jak przychodzi mi raport ruchomy na apke na telefon, jak wysłać wsparcie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry