[To nie błąd] Aplikacja mobilna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20245
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20245

Guest
Nie działa aplikacja mobilna.Widać tylko biały ekran z napisem INNO GAMES.
Pamięć czyszczona w tel.Nie tylko u mnie tak jest.Nastąpiło to po pobranej aktualizacji.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aplikacja mobilna

Racja, też tak dzisiaj miałam. Czekałam całą godzinę i nic nie ustawało :(
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Aplikacja mobilna

Tez tak miałem ale usunąłem aplikacje i wgrałem na nowo i się polepszyło
 
Odp: Aplikacja mobilna

aż sprawdziłem i u mnie działa chyba dobrze, a jak było wcześniej to nie wiem bo nie wchodziłem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aplikacja mobilna

Teraz też weszłam i nadal nic poza tym białym ekranem się nie wczytuje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aplikacja mobilna

u mnie jest że moje urządzenie nie obsługuje tej wersji a rano jeszcze było dobrze naszła aktualizacja i wszystko popsuło a byłem aktywnym graczem i na razie tracę przez to bo mnie atakują i uników nie mogę zrobić bo przy pc mnie nie ma
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Aplikacja mobilna

to nie jest błąd gry

To napisz coś więcej bo nasi kolorowi milczą a Ty wysunąłeś jakiś wniosek ale bez rozwinięcia.
smiley_emoticons_lol.gif
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Aplikacja mobilna

Właśnie zaktualizowałem aplikację i działa poprawnie, czy problem nadal występuje?
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Aplikacja mobilna

Wydaje mi się, ze problem wystąpił u graczy, którym android nie aktualizował się automatycznie. W takiej sytuacji po zalogowaniu sie na apke trzeba było przeprowadzić aktualizacje gepolis app, tyle, ze to okazywało sie niemożliwe, bo albo był biały ekran, albo komunikat, ze urządzenie nie jest obsługiwane przez najnowszą wersję grepo. Dopiero uporanie się z androidem pozwala na zainstalowanie ostatniej aktualizacji i dalsze uzytkowanie wersji mobilnej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aplikacja mobilna

Ja mam najnowszą wersję oprogramowania bo mam automatyczne aktualizacje. A jak mam uporać się z androidem
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Aplikacja mobilna

Raczej 6h, tym niemniej pytanie aktualne.
Nie chcę się spierać bo nie o to tu chodzi ale ja aktualizowałem aplikację o 06:20 więc skoro Ty "właśnie" to jest 12 h
smiley_emoticons_biggrin.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Wydaje mi się, ze problem wystąpił u graczy, którym android nie aktualizował się automatycznie. W takiej sytuacji po zalogowaniu sie na apke trzeba było przeprowadzić aktualizacje gepolis app, tyle, ze to okazywało sie niemożliwe, bo albo był biały ekran, albo komunikat, ze urządzenie nie jest obsługiwane przez najnowszą wersję grepo. Dopiero uporanie się z androidem pozwala na zainstalowanie ostatniej aktualizacji i dalsze uzytkowanie wersji mobilnej.
Podejrzewam że o to chodzi, u mnie nie chciało mnie zalogowac,więc usunąłem aplikację i po wgraniu na nowo było ok,z tym że po każdej aktualizacji aplikacja wczytuje się coraz dłużej czyli jakieś błędy w tym programie są .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aplikacja mobilna

Zaczęło działać mogłem już ściągnąć .nwm czy coś zrobiliście ale dzieki
 
Do góry