[Wyjaśnione] Aplikacja na androida

  • Rozpoczynający wątek LordPietro
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam,czy jest taka aplikacja na android,że gdy idzie atak przychodzi sms? sory że pytam,ale coś kojarzę że jest ale nie jestem pewien.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Aplikacja na androida

Nie widziałem, osobiście w bardzo rzadkich przypadkach używam mobilnej wersji gry, więc to może dlatego o czymś takim nie wiem. pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Aplikacja na androida

Mi przychodzi takie powiadomienie, nie w postaci sms'a, ale w postaci takiej informacji XD nie wiem jak to inaczej napisac
 

DeletedUser15956

Guest
Odp: Aplikacja na androida

jest takie coś kiedyś chłopaki z sojuszu robili akcje nękania-wiedząc żę kilku graczy wroga ma tą aplikacje puszczali taki atak w nocy-taki gracz sobie śpi a tu nagle dzwonek telefonu i tak co pewien czas
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Aplikacja na androida

Witam,czy jest taka aplikacja na android,że gdy idzie atak przychodzi sms? sory że pytam,ale coś kojarzę że jest ale nie jestem pewien.
Jest taka aplikacja Grepolis Toolbox na androida(możesz ją pobrać za pomocą linków w ustawieniach w grze), jeśli masz włączony internet w telefonie gdy ktoś wyśle na Ciebie atak przychodzi Ci powiadomienie które znajduje się na pasku powiadomień(wyświetla Ci także aktualną liczbę ataków), ale powiadomień w postaci sms nie ma.
 

DeletedUser20440

Guest
a czy jest planowane rozszerzenie oficjalnej apki przez dodanie czegoś jak symulator w Agorze lub coś takiego jak konwerter raportów ruchomych?
 
Do góry