[Wyjaśnione] Aplikacja na telefon - farmienie.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7016
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser7016

Guest
zzzzzzzzzzzz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5716

Guest
Odp: Aplikacja na telefon - farmienie.

1, Nie ma
2, 24 godziny :)
 
Odp: Aplikacja na telefon - farmienie.

Co do misji wyspowych to podepnę się pod temat .
Czy jeśli ukończyłem misje wyspową ,a 6 godzin później aktywował mi się urlop to czy jak z niego wrócę nagroda będzie do odebrania czy misja wygaśnie?
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Aplikacja na telefon - farmienie.

Misja wygaśnie, iż jest aktywna jedynie 24 godziny. Mimo że niektóre rzeczy są zamrażane (n.p produkowanie surowców w miastach) to misje wyspowe należą już do innej beczki :) Tak samo jest z zadowoleniem mieszkańców wiosek; godzine przed urlopem plądrujesz a jak wracasz sobie po paru dniach/tygodniach to masz już 100% :) Inaczej mówiąc abyś mnie zrozumiał : sprawy związane z wyspą nie są zamrażane
 
Odp: Aplikacja na telefon - farmienie.

2. Ile moge trzyamac ukonczona misje wyspowa w celu zaakceptowania nagrody w dogodnym czasie (tak zeby sie nie zresetowala)?
Być może inaczej zrozumiałam to pytanie niż GreeN Theme. Dla mnie ukończona misja to ta, która ma przy danej ikonce misji taką zieloną fajkę. Wówczas taką nagrodę powinno móc się odebrać w dowolnym momencie, nawet później niż po 24 godzinach. Zwykła misja wyspowa powinna zniknąć po 24 godzinach wówczas, gdy nie jest ukończona.
 
Do góry